Galaxy S7 Active Özellikleri

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S7 Active özellikleri yayınlandı. Galaxy S7 Active SM-G891A modeli suya, toza, düşmeye, darbeye ve sıcaklığa dayanıklı mı? Galaxy S7 Active satış fiyatı ne kadar olacak? Galaxy S7 Active ne zaman çıkacak?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung’un suya ve toza dayanıklı modellerinden Galaxy S7 Active özellikleri GFXBench testinde ortaya çıktı. Daha önce de çıkarılan Active serisinde dayanıklılık özelliği yeni modelde de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S7 Active görüntüsü internet’ e sızdırılmıştı. Şimdide Galaxy S7 Active’ nin detaylı özellikleri internette yerini aldı.

GFXBench testinde Galaxy S7 Active’ nin suya, toza ve kasanın dayanıklı yapısına yer verildi. Teknik detaylarda ekran ve pilde bazı değişiklikler fark edildi. Galaxy S7 Active dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 32GB arttırılabilir depolama alanı, arka kamera 12 megapiksel, ön kamera 5 megapiksel, 3600 mAh batarya, parmak izi sensör, ekran büyüklüğü 5.5 inç, Quad HD çözünürlüğü ve Super AMOLED ekrana sahip.

Galaxy S7 Active suya, toza, düşmeye, darbeye, basınca, sıcaklık ve nem’ e dayanıklı. Kasası sert plastik, kauçuktan ve ön alt tarafında üç tane fiziksel tuşlardan oluşmakta. İşletim sistemi Android 6.0.1 olacak. Samsung Galaxy S7 Active tanıtımı 1-2 hafta içerisinde yapılması beklenmektedir. Galaxy S7 Active fiyatı ise henüz yer almadı. Ama özellikler baz alınırsa Galaxy S7 Edge kadar olmasa da ucuz olmayacağı kesin.

Galaxy S7 Active özellikleri

galaxy s7 active özellikleri fiyatı

Samsung Galaxy S7 Active özellikleri

Samsung Galaxy C5 tasarım ve teknik özellikleri, Samsung müşteri hizmetleri Samsung destek hattı ve Galaxy S7 Edge suya dayanıklı Galaxy S7 su geçirmez konularına bakmak ister misiniz?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir