Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı

blank

Samsung Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi için beta sürüm yayınlandı. Tam sürüm Android 7.0 güncelleme tarihi 17 Ocak 2017! Güncellemeyi yüklemeden önce yedekleme önerilir.

teknik destek

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için uzun süredir beklenen Android 7.0 güncellemesi nihayet yayınlandı. Güncelleme şuan için beta kullanıcılarına ulaştı.

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 sürümü resmi olarak 17 Ocak 2017 tarihinde yayınlanması bekleniyordu. Ama tam sürümü yayınlamadan önce beta sürümü çıkardı.

Android 7.0 beta sürümü 200 MB – 215 MB boyutuna sahip. Mobil operatörler ise bu güncellemeyi kademeli olarak yayınlaması bekleniyor.

Galaxy S7 Android 7.0 güncellemesi yayınlandı

Galaxy S7 Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı

Samsung, yeni Android sürümü ile mevcut yeniliklerin dışında kendine özel uygulamalara da yer verdi.

Güncellemeyi yüklerken hata alanlar için kablosuz internet erişimi ile denemeleri önerilir. Eğer hala sorunla karşılaşıyorsanız, cihazın yedeğini alıp hard reset adımlarını uyguladıktan sonra tekrar güncellemeyi yüklemeyi deneyebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 09:43

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!