Galaxy S7 Daha Pahalı Olacak ve İris Tarayıcı ile Gelecek!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un milyonların merakla beklediği yeni amiral gemisi Galaxy S7, iris taramasına sahip olacak ama Galaxy S6’ya göre daha yüksek fiyatla satılacak.

Andronova

Her yıl çıkan yeni Galaxy serisiyle milyonlarca satış yapan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, tüm birimleriyle yeni S7 serisine hazırlanıyor. Hatta söylentiler öyle ki, şuanda Samsung’un elinde üretimi yapılmış 3.3 milyon Galaxy S7 ve 1.6 milyon Galax S7 Edge olmak üzere toplamda 5 milyondan fazla S7 serisi cihazı hazır durumda.

Firmada hareketliliğin oldukça arttığı şu günlerde, yeni S7 serisinin önümüzdeki Şubat ayında kullanıcılara ulaştırılması için tüm üretim hatlarının kullanıldığı söyleniyor. Ayrıca Samsung’un S6 Edge‘de yaşanan tedarik sıkıntılarının bir benzerinin yaşanmamak için üretim hatlarını buna göre çalıştırıldığı belirtiliyor.

Söylentilere ek olarak, yeni Galaxy S7 modelinde güvenlik için önemli bir özellik olan iris tarayıcı (göz tarayıcı) bulunacağı da belirtilirken, buna karşılık yeni modelin fiyatının ise Galaxy S6 serisine göre biraz daha yüksek olacağı söyleniyor.

samsung galaxy s7

Galaxy S7 Tanıtım Tarihi ve Fiyatı

Yeni amiral geminin kesin tanıtım tarihi olarak, 21 Şubat‘ta Barselona’da gerçekleşecek MWC (Mobil Dünya Kongresi) işaret edilirken, yeni S7 modelinin ABD fiyatının ise 700$‘ın üstünde olacağı söyleniyor ki, eğer bu fiyat seviyesinde olursa, Türkiye fiyatı ortalama 3500TL olacaktır. Galaxy S7 Edge modelinin 128GB‘lık versiyonu için fiyatın ise 5000TL‘ye kadar çıkabilmesi mümkün.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın