Galaxy S7 Edge Donanım İnceleme ve Dayanıklılık Testi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için dayanıklılık testi yayınlandı. Galaxy S7 alınmalı mı? Galaxy S7 fiyatı kaç para Türkiye satış fiyatı ne kadar? Galaxy S7 Edge nasıl bir telefon? En iyi cep telefon marka modeli hangisi? Galaxy S7 Edge dayanıklı mı?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy S7 büyük ilgi ile tanıtımı yapılmıştı. Çoğu ülkelerde merakla beklenen Türkiye ve Avrupa Galaxy S7 satış fiyatı’ da kısa süre önce açıklanmıştı. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye fiyatı açıklandı haberimizi okuyabilirsiniz. Bir başka merak konusu’ da Galaxy S7 ne kadar dayanıklı?

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini Mobil Dünya Kongresinde tanıtmıştı. Peki Samsung’ un yeni akıllı telefonu Galaxy S7 ne kadar dayanıklı olduğunu ve Galaxy S7 Edge iç kısmı yani donanımsal bölümü gösteren videosu ile anlatan JerryRigEverything, bakalım neler yapmış.

Evet Galaxy S7 Edge ne kadar dayanıklı bir model? Galaxys S7 üzerinde yapılan testte, ön ve arka kısımlarını çizmek, ekrana darbe uygulama, çakmakla ısı testi, Galaxy S7 Edge’ yi bükmek ve bir kaç hasar verici adımları izleyebilirsiniz.

Samsung’un bugüne kadar çıkardığı en dayanıklı cep telefonu modeli Galaxy S7, suya, darbeye, ısıya ve çiziklere dayanıklı bir model. Ama anlamamız gereken nokta dayanıklı olması. Yani kesinlikle bir şey olmaz demeyelim. Örnek suya dayanıklı, su geçirmez değil.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7 Edge Nasıl Bir Telefon İşte Dayanıklılık Testi

Galaxy S7 Edge dayanıklı mı İşte donanımı

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak