Galaxy S7 Edge mercan mavisi rengi

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S7 Edge mercan mavisi rengi satışa çıkaracak. Yeni Galaxy S7 Edge üretiminde değişen sadece rengi olacak. Mercan mavisi fiyatı ne kadar olacak?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung, yeni Galaxy S7 Edge üretiminde mercan mavisi rengi kullanacak. Mercan mavisi renk seçeneği Kasım ayı itibaren satışa çıkacak?

Son yıllarda mobil cihazlarda renk seçeneklerin çeşitliliği satışı da etkiler nitelikte oldu. Kısa zaman önce Samsung, Note 7 için çıkarılacağı mercan mavisini Galaxy S7‘ ye taşıdı.

Galaxy S7 Edge mercan mavisi rengi

Galaxy S7 Edge mercan mavisi rengi

Malum Galaxy Note 7‘ de görülen büyük sorun cihazın toplatılmasına neden olmuştu. İş böyle olunca mercan mavisi tutukunları üzülmüştü. Samsung bu olumsuzu fırsata çevirerek, yeni Note 7 mercan mavisinin üretimine onay verdi.

Samsung, Galaxy Note 7′ de kullanmayı planladığı mercan mavisi rengi patlama olayları nedeniyle geri çekmişti. Ama geçen hafta internete sızan görüntülerde Galaxy S7 Edge üretiminde mercan mavisi kapak yer aldı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung, konuyla ilgili resmi fotoğrafları paylaşarak noktayı koydu. Mercan mavisi 5 Kasım’ da Singapur’ da datışa çıkacak. Satışa çıkacak Galaxy S7 Edge modelinde sadece renk farklılığı olacağı açıklandı.

Mercan mavisi modeli Türkiye satışı için gelecek taleplere göre şekilleneceği belirtildi. Yani arz talep meselesi. Bakalım satış fiyatı ne kadar olacak.
 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 12:38

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak