Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung S7 Edge Olympic Games Edition özel tasarım mı?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, bazen özel cep telefonu modelleri satışa çıkarıyor. Tabi bu özel modeller sınırlı sayılarda ve bazı yerlerde satışa çıkıyor. İşte bunlardan biri olan S7 Edge Olympic Games Edition, 2016 Rio Olimpiyatları için özel üretildi.

Samsung, S7 Edge Olympic Games Edition modelinin resmi duyurusunu bugün gerçekleştirdi. Geçen ay bu özel üretimin çıkacağı yönünde haberlerden sonra resmileşen ürün şuan için bazı ülkelerde satışa çıkacak.

Ürünün satış tarihi: 18 Temmuz 2016. İlk satışa çıkacak ülkeler: ABD, Güney Kore, Brezilya, Almanya ve Çin şuan için.

Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition

Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition özellikleri

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition Özellikleri

Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition özellikleri ise Galaxy S7 Edge’nin donanımsal özelliklerinden çok farklı görülmüyor. Farklılık tasarımsal olarak yansımaktadır.

Galaxy S7 Edge Olympic Games Edition özellikleri

Kısaca Samsung Galaxy S7 Edge özellikleri: 5.5 inç 1440 x 2560 piksel çözünürlüğene sahip ekran, ön kamera 5 MP, arka kamera 12 MP çözünürlükte OIS destekli f / 1.7 kamera, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama alanı ve işlemci Exynos 8890 Octa. Detaylı özelliklerine Galaxy S7 ve S7 Edge özellikleri haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak