Galaxy S7 Edge Suya Dayanıklı? Galaxy S7 Su Geçirmez!

Galaxy S7 Edge Suya Dayanıklı? Galaxy S7 Su Geçirmez!
müşteri hizmetleri
Samsung Galaxy S7 su geçirmez mi? Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge suya ve toza dayanıklı mı? Suya dayanıklı nedir ne demek? Galaxy S7 özellikleri ile nasıl bir model? Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge su geçirdi yada su geçirirse ne yapmalıyım? Suya dayanıklı kelimesi bazı kullanıcılarda su geçirmez gibi algılanmasına neden olabiliyor. Sony Xperia telefonlarda suya dayanıklılıkla ile ilgili yayınladıkları reklamlardan sonra bazı kullanıcılar Xperia cep telefonlarını suya koyup test etmişlerdi. Bazı kullanıcılarda denizde telefonları ile yüzerek birlikte test olmuşlardı. :) Su alan bazı telefon sahipleri yoğun şekilde Sony, Genpa ve KVK gibi satış noktaları ve müşteri hizmetlerine şikayet kaydı bırakmışlardır. Şimdiden Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcılarına bu konuda daha dikkatli olmalarını öneririm.

Galaxy S7 su geçirmez mi?

Galaxy S7 su geçirmez mi suya dayanıklı ne demek Cihazım su geçirirse ne yapmalıyım? Reklamlarda ve resmi sitesinde bulunan tanıtım bilgilerinde suya ve toza dayanıklı ifadesi bulunmaktadır. Telefonunuz su aldıysa yetkili servise gönderdiğinizde bazı testlere tutulacaktır. Suya dayanıklı telefonların içerisinde bulunan sıvı gösterge bandı, belli bir su miktarına veya suda kalma süresine göre sorunu netleştirmeye yardımcı oluyor. Bana göre Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge net olmasa da suya dayanıklılık konusunda, Sony Xperia modellerinden daha başarılı. Samsung Galaxy S7 hem tasarım hemde özellikleri konusunda şimdilik bir numara diyebiliriz.

Galaxy S7 su geçirmez mi?

Galaxy S7 su geçirdi su kaçırdı müşteri hizmetleri numarası Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge, ıslak yüzeylerde kalması, suya düştüğünde dahi kullanmaya devam edebilme, havuz kenarlarında, plajlarda veya yağmurlu havalarda rahatlıkla kullanılabilir tasarıma sahip. Galaxy S7 IP standardı testlerinde 68 puan almıştır. 1,5 Metre derinliğine sahip suda 30 dakika kadar kalabilmekte. Galaxy S7 ve Edge tasarımı için Samsung çok yoğun ve uzun zaman çalıştı. Bu çalışmanın meyvesini olarak gayet başarılı özelliğine sahip bir telefon ürettiler. Galaxy S7' de kullanılan 3D Isıl Şekillendirme adı verilen bir sistem kullanarak, 3D cam kıvrımlarını kavisli metal bölüme oturması sağladı. Çift kavisli arka yüzeyi sayesinde kullanıcı rahat şekilde cihazı tutabilecek. Harika tasarımı, çok kaliteli kamera özelliği ve yüksek donanım özelliği ile bu yıla damgasını vurmaya devam edecek. Daha önce hazırladığımız Galaxy S7 ve S7 Edge resmi olarak tanıtıldı ve Galaxy S7 Edge donanım inceleme ve dayanıklılık testi haberlerimize bakmak ister misiniz.

Galaxy S7 su geçirmez ne demek?

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Bayram
Bayram - 3 yıl Önce

Benim kuzenimin s7 edge suda 1 gün durdu suyun derinliği ise 45 cm idi test eti yani sabah bakdıgında halen calışiyordu vede halen kulaniyor cihazı hic bir sıkıntisınin olmadi söyledi

Öner
Öner - 4 yıl Önce

Cihazı şarja takinca usb girişini kontrol edin nem tespiti algılandı diyo sarj olmuyo telefonu alalı 1 ay oldu

Ayse
Ayse - 4 yıl Önce

Samsung s7edge telefon aldim havuzda kullandım bozuldu ücret istiyorlar musteri hizmetlerini hizmetlerini arıyorum saf suya karşı dayanıklı diyor bana bende koskoca samsung havuzda klor olduğunu bilmiyormuda böyle bir reklam veriyor diyorum ben bilmem diyorlar bu seferde musluk suyundada klor var diyorum kaynak suyunami sokacaktik telefonu diyorum cevap bulamıyorlar resmen dolandiricilik.

Sibel
Sibel - 4 yıl Önce

Su altinda sadece 5 dakika kaldi ve bozuldu.servise yolladigimda ekonomik tamiri yapilamayacagini soylediler. 1275 tl ucret talep edildi.

Erman
Erman - 4 yıl Önce

İster inanın istet inanmayın s7 edgemi kayiktan 4-5 metre derine düşürdüm 20-25 dakika sonra dalgıçbir arkadaşim çikardı şu an çanavar gibi 2-3 gun hoparlör den cizirdamali sesler çikti şuan sorun yok bence bu harika bişey..

Halil
Halil - 4 yıl Önce

21.08.2016 tarihinde aldigim s7 edge telefonum sivi temasindan dolayi ekrani degisti kasayi tam oturtamadilar kasada degisti ve yine sivi ile temasindan dolayi simdi tarafima 2300tl fiyat cikariyolar artik mahkemelik olacaz sakin samsung marka cihaz almayin bukadar rezil bir marka gormedim