Galaxy S7 için FM Radyo Güncellemesi

Andronova
By Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung’ dan önemli bir güncelleme geldi. Galaxy S7 Edge ve Galaxy S7 için FM Radyo güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile gelen özellikler neler? Galaxy S7 güncellemesi ne zaman yapılacak? Türkiye güncellemesi ne zaman çıkacak.

Sponsorlu reklam

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcılarından gelen isteklere kulak vererek, yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemenin içeriğinin önemi daha çok Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinin FM Radyo özelliğini kavuşması oldu. Tabi güncelleme sadece radyo özelliği için yapılmadı. Sistem kararlığı ve genel performans içinde bazı iyileştirmeler sağlandı. Samsung’ un bu adımı ile kullanıcıların isteğine ve güncellemelere daha fazla önem vereceği izlenimi verdi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Yeni güncelleme şuan için T-Mobile üzerinden satılan cihazlar için geçerli. Bu ay içerisinde bir çok ülkeye bu güncelleme ulaşacaktır. Sizde Galaxy S7 kullanıyorsanız ara ara güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam

2014 Yılında artık söylem haline gelen aman hangi zamandayız artık kim radyo dinliyor! İsteyen istediğine internet üzerinden ulaşıyor! Bu şekilde konuşmalar belki bir çok çıkan yeni modelde radyo özelliğinin bulunmamasına ön ayak oldu. Benim 5-6 yıl önce bir araba markası satış bayisi ile konuşmam aklıma geldi. Baktığım sıfır bir arabada satıcıya elektrikli aynanın neden olmadığını sormam misali, sanki arabaya elektrikli ayna takıyorlar gibi telefon için radyo meselesi yapılıyor. Galaxy S7 Edge suya dayanıklı? Galaxy S7 su geçirmez! ve Galaxy S7 Edge donanım inceleme ve dayanıklılık testi haberimize bakmak ister misiniz?

Galaxy S7 için FM Radyo Güncellemesi

Galaxy S7 için FM Radyo Güncellemesi İndir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir