Galaxy S7’nin Yeni Görüntü Ve Önemli Bilgileri Sızdı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Son günlerin en önemli konularından olan ve milyonların merakla beklediği Samsung‘un yeni süper amiral gemisi Galaxy S7 modeline yönelik yeni görüntüler ve önemli bilgiler sızdırıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Henüz birkaç gün önce sizlerle paylaştığımız yeni S7 modeli hakkında “Samsung Galaxy S7, S7 Plus Kasa Görüntüleri Sızdırıldı” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Yeni sızdırılan görseller, birer render görüntüsü değil, Galaxy S7‘nin donanım altyapısını ortaya çıkaran gerçek görüntüleri, ve bu görüntüler üzerinden yapılan render videosunu içerirken, diğer taraftan S7’ye yönelik bazı önemli donanımlara yönelik bilgiler de ortaya çıkmış oldu.

galaxy-s7-kasa-goruntu3Gerçek olduğu tahmin edilen sızdırılan bu son görüntülerde, S7’nin bir önceki Galaxy S6 modeliyle, kasa görünümü olarak oldukça benzediği görülüyor. Samsung’un iki yılda bir yeni model tasarımı değiştirdiği için, zaten tahmin edilen bu durumu.

galaxy s7 kasa goruntu1

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

galaxy-s7-kasa-goruntu2

2016 yılının Şubat ayında resmi olarak duyurulacak olan ve Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemciyle gelmesi beklenen S7 modeli, 5.1 inç Super AMOLED 1440p Gorilla Glass 5 ekrana sahip olacak.

Ünlü bilgi sızdırıcısı @evleaks twitter hesabı, S7 serisinde, Galaxy S7, S7 plus, S7 Edge ve S7 Edge Plus şeklinde dört farklı versiyona sahip olacağına yönelik bilgi paylaştı.

Diğer taraftan sızdırılan son görüntü ve bilgiler ışığında hazırlanan render videosunda S7’nin son halini görebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy S7 Render Videosu

YouTube video

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir