Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yakında geliyor!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung, iki yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android 7.0 yerine, bu sürümü es geçip doğrudan Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yayınlayacak. Ne zaman?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Son dönemde adını talihsiz Note 7 patlama haberleriyle duyduğumuz Samsung, elinde kalan ve piyasanın en iyi cihazlarının başında gelen Galaxy S7 ve her iki tarafı da kıvrımlı çerçevesiz ekrana sahip Galaxy S7 Edge modeli için kullanıcılarını sevindirme çalışması yapıyor.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları için Android 7.0 beta test sürümünü yayınlayan Samsung, birkaç ay önce yayınlanan Android 7.0 sürümü yerine, Google’ın 5 Aralıkta yayınladığı yeni Android 7.1.1 Nougat sürümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Android 7.1.1 Nougat güncellemesi yakında geliyor! Bir çok yeni güzel özelliğin bizleri beklediği yeni Android 7.1.1 sürümüyle, S7 serisi kullanan kullanıcılar için güzel ve eğlenceli günlerin yakın olduğunu söylemek mümkün.

Yenilenmiş Pixel arayüzü, daha çok insana benzeyen yapay zekalı yeni Google Asistan, yeni kısayol özellikleri ve tonlarca yeni değişiklik bizleri bekliyor olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Android 7.1.1 Nougat güncellemesi ne zaman?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Android 7.1.1 Nougat güncellemesi

Galaxy Beta Programı kullanıcısının sorusu üzerine Samsung tarafından resmi olarak doğrulanan, S7 serisinin doğrudan Android 7.1.1 Nougat güncellemesi alacağına yönelik bilginin yanı sıra, henüz bu güncellemenin tam olarak ne zaman yayınlanacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmamakta. Ancak güncelleme taarihi konusunda bunun yeni Galaxy S8 modelinin duyurulmasından önce yapılacağına yönelik bilgilerin olduğunu söyleyebiliriz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 22:12

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak