Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye Fiyatı Açıklandı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge Türkiye fiyatı ne kadar? Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye fiyatı açıklandı. Peki Galaxy S7 Türkiye satış tarihi ne zaman?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, MWC 16 Mobil Dünya Kongresinde tanıtımını yaptığı ve bizimde kısa süre önce yayınladığımız Galaxy S7 ve S7 Edge resmi tanıtımı haberimizde yer vermiştik. Şimdi de Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin satış fiyatını duyurdu.

Galaxy S7 32 GB satış fiyatı 649 dolar ve Galaxy S7 64 GB satış fiyatı ise 699 dolar. Peki Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye satış fiyatı ne kadar olacak?

Apple, iPhone 6s cep telefonu modeli için dudak uçurtan bir satış fiyatı nedeniyle büyük tepkiler almıştı. iPhone 6s satış fiyatı 3.099 TL olarak açıklanmıştı. Bunu fırsata dönüştürmek isteyen Samsung, Galaxy S7′ yi daha uygun bir fiyatla satışa çıkaracağı söylenmekteydi. Umarım Galaxy S7 Türkiye fiyatı kullanıcılarını memnun eder.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye Fiyatı

galaxy s7 edge satışa çıkış tarihi ne zaman,galaxy s7 fiyatı hepsiburada,galaxy s7 fiyatı gittigidiyor,galaxy s7 fiyatı bimeks teknosa n11,galaxy s7 fiyatı turkcell avea vodafone,galaxy s7 turkcell vodafone avea kampanyası

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Türkiye Satış Fiyatı Ne Kadar?

Galaxy S7 Türkiye satış fiyatı ne kadar diyenler için Galaxy S7 32 GB Türkiye fiyatı 2.799 TL ve Galaxy S7 edge 32 GB Türkiye satış fiyatı ise 3.299 TL. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge satışa çıkış tarihi ne zaman diyenler içinde her hangi bir değişiklik olmazsa 14 Mart 2016.

Bakalım Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için en erken satışa çıkaracak site hangisi olacak? Hepsiburada, Bimeks, Teknosa, Gittigidiyor, N11 ve diğer bir kaç site. Peki üç operatör Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom (Avea) Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için nasıl bir kampanya yapacaklar! Merakla beklenmekte.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak