Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 güncellemesi ne zaman

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 güncellemesi ne zaman başlayacak? Google, Android 7.0 güncellemesini yayınladı. Samsung ise Galaxy S7 Android 7.0 testlerine başladı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 ne zaman yayınlanacak? Samsung Android 7.0 güncelleme testlerine başladı. Android 7.0 yayınlayacağı tarihi de daha önce açıklamıştı. Güncellemeyi cihaz içerisinden ya da Kies programı ile yapabilirsiniz. Samsung müşteri hizmetleri güncelleme için destek hizmeti vermektedir.

Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 güncellemesi

Google, Android 7.0 güncellemesi testlerini bitirdikten sonra yayınlaması ile gözler Android cihaz üreticilerine çevrildi.

Bu yılın ilk çeyreğinde bazı üreticiler Android 7.0 yol haritasını açıklamıştı. Bu üreticilerden en büyüğü olan Samsung kolları sıvadı.

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge için Android 7.0 güncellemesi için testlere başladı. Ünlü mobil sitesi SamMobile’ de yer alan bir haberde Samsung, Android 7.0 güncellemesini yayınlayabilir.

Samsung’ un Geekbench testinde Android 7.0 görüntülenmesi bu haberin doğruluğunu güçlendirmiş olarak görülüyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung, geçen ay yaptığı açıklama da Android 7.0 güncellemesinin ilk olarak Note 7 modeli için yayınlanacağına yer vermişti. Ama Galaxy Note 7‘ de görülen pil sorunundan mıdır bilinmez, güncelleme Galaxy S7’ ye nasip olabilir.

Samsung, Android 7.0 güncellemesini Note 7 için Ekim – Kasım 2016 tarihleri arasında yayınlayacağını açıklamıştı. Bakalım dediği tarihte Android 7.0 sürümüne kavuşacak mı?

Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.0 güncellemesi ne zaman


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 12:10

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak