Galaxy S7 ve S7 Edge Gerçek Görüntüleri Sızdırıldı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bu yılın en çok konuşulacak akıllı telefonlarından, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve S7 Edge modelinin gerçek görüntüleri sızdırıldı.

Andronova

Yazıyı okumadan önce, milyonların beklediği iki büyük amiral gemisine yönelik “Samsung Galaxy S7 ve LG G5 Özellik Karşılaştırması” başlıklı detaylı inceleme yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

MWC 2016 (Mobil Dünya Kongresi)’nde yeni amiral gemilerin tanıtılmasını milyonlar heyecanla beklerken, her gün yeni önemli haberler gelmeye başlıyor. Kısa süre önce S7 serisine ait render görüntülerini “Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Görüntüleri Çıktı” başlıklı haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Şimdi 21 Şubat öncesi tanıtımına günler kala, bir çok özellik detaylarının yanı sıra, Samsung’un yeni amiral gemilerinin gerçek görüntüleri sızdırıldı.

samsung galaxy s7 goruntu2

Tasarım olarak bir önceki yılın amiral gemisi olan Galaxy S6 serisinden pek farkı olmayan yeni S7 serisi, donanım bazında ciddi farklılıklar sunuyor. Detaylı donanımsal özellikleri buradan inceleyebilirsiniz.

samsung-galaxy-s7-goruntu3

Son olarak FCC tarafından da onaylanan bilgiler doğrultusunda içerisinde 3600mAh batarya bulunacağı kesinleşen S7 Edge modeli, Samsung’un bu yıl kullanıcıların ana ihtiyaçlarına odaklandığını ve yeni amiral gemisinden beklentileri karşılamak için yoğunlaştığına işaret ediyor.

Umarız özellikle Türkiye fiyatı konusunda da kullanıcıları memnun edici bir rakamdan satışa sunulur ve güncellemeleri tatmin edici hızda ve yenilikte alarak kullanıcı memnuniyeti korunur.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın