Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni güncelleme yayınlandı

Andronova
2 Minimum Okuma

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni güncelleme yayınlandı. Galaxy S7 sistem güncellemesi Avrupa' da yayınlandı. Türkiye güncellemesi kısa süre içerisinde yayınlanacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni bir güncelleme yayınladı. Galaxy S7, yeni güncelleme ile hangi yeniliklere kavuşacak. Unutmadan yayınlanan güncelleme Android sürüm güncellemesi değil!

Samsung yeni telefonları Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni bir güncelleme yayınladı. Note 7’de yer alan uygulamalar artık Galaxy S7 ve S7 Edge için de geldi. 

 

Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni güncelleme yayınlandı

Samsung’un en yeni telefonları arasında yer alan Galaxy S7 ve S7 Edge için yeni bir güncelleme yayınladı, Avrupa’da bazı ülkelerde yayınlanan güncelleme yakın bir tarihte Türk kullanıcılar için de yayınlanacak. Yeni güncelleme içerisinde Galaxy Note 7’deki bazı uygulamalar yer alıyor. 
 

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yeni güncelleme neler içeriyor?

Samsung’ un Note 7 cihazında karşılaştığımız Samsung Cloud uygulaması artık yeni güncelleme ile Galaxy S7 telefonlarda da kullanılabilecek. Samsung Cloud uygulaması bilindiği gibi 15 GB‘lık bir depolama alanı sunmaktadır. Bu depolama alanını artık Galaxy S7 kullanıcıları da kullanabilecekler. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Güncelleme ek olarak ek güvenlik tedbirleri de içeriyor. GSMArena’nın yayınlamış olduğu habere göre XXU1BPHJ yapı sürümüne ait güncellemede yine ilk defa Note 7 ile karşımıza çıkan galeri uygulamasını da içerisinde barındırıyor. Galaxy S7 telefonlar için de artık yeni galeri uygulaması kullanılabilecek. 

Galaxy S7 güncelleme

Yakın bir tarihten itibaren Türkiye’deki kullanıcılar için de yayınlanması beklenen güncellemeyi almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

Ayarlar>Cihaz hakkında>Yazılım güncelleme adımlarını takip ederek yazılımı güncelleyebilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 10:09

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir