Galaxy S8 iris tarayıcı ile büyülerken şimdide hacklendi haberleri gündemde

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy S8' in yeni tarayıcısı Iris, Samsung kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Yeni güvenlik özelliği ile neredeyse taklit edilemeyecek bir özelliğe büründü söylense de…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung‘ un amiral gemisi Galaxy S8, tasarımı ile gözleri büyülüyor. Kullandığı çerçeve ile neredeyse sanki çerçevesizmiş gibi görüntüye sahip. Galaxy S8 farkli tasarım ve tarayıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Tarayıcı özelliği ile kolaylık ve avantaj sağlarken, görsel olarak da güzel bir tema sunuyor. Iris tarayıcı özelliklerine bakılırsa oldukça kaliteli olduğu gözlemleniyor. Güvenlik konusunda da taklit edilemeyeceği iddası şimdiden söylentiler ile gölge düşürüldü. 

iPhone’ da parmak izi sensörlerini hack’lemiş bir grup, şimdide Galaxy S8′ in iris tarayıcısını heck’lediklerini duyurdu. Grup aynı zamanda nasıl hack’ lediklerini ve kilidi kırma adımlarını internette paylaştılar.

Samsung Galaxy S8 iris hacklendi mi

Galaxy S8 iris tarayici hacklendi mi

Samsung Galaxy S8 teni tarayıcısını seçti

Galaxy S8 seçmiş olduğunuz tarayıcı, güvenli ve güvenilir fonksiyonları ile oldukça dikkat çekiyor. Fotoğraf özelliği ve lens özelliğini de kullanıyor. Çok pratik kullanımı, eşsiz teması ve fotoğraf eklentisi ile oldukça etkileyici bir tarayıcı haline dönüşüyor. Göz fotoğrafı çekmek konusunda ve lens özelliği ile oldukça dikkat çekici olan Iris, bu özelliği sayesinde oldukça fazla kitleler tarafından takip ediliyor. Parmak izi tarayıcısını sollayan Iris, oldukça iddialı platformu ile göz kamaştırıyor. Bütün özellikleri ve ayarları ile geliştirebilir bir tarayıcı olarak gözlemleniyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S8 iris tarayici hacklendi

Samsung seçtiği yeni tasarım ve tarayıcı özelliği ile dikkat çekiyor. Lens ve fotoğraf eklentisi ile oldukça kaliteli bir ayrıntı ortaya koyan oldukça kolay bir kullanım sağlıyor. Kullanımı ve ayarları oldukça pratik bir uygulama tarayıcısı olarak gözüküyor. Tarayıcı fotoğrafı çektikten sonra göz ve lens analizi yaparak kolay bir şekilde erişim imkanı sağlıyor. Geliştirebilir yapısı ile bu konuya değinilmesi gerekiyor. Bunun dışında avantaj ve kolaylık sağlayan tarayıcının, bu özelliğine koruma getirmesi gerekiyor. Erişim kolaylığı sıkıntısına rağmen, oldukça başarılı bir tarayıcı özelliği sunar.

Galaxy S8 iris hacklendi mi

Galaxy S8 iris tarayicisini kirma

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 21:18

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak