Galaxy S8 Microsoft Edition fiyatı ve farkı

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung, yeni amiralı Galaxy S8 ve S8 Plus için ön sipariş alımını başlattı. Yeni çıkan bir habere göre Microsoft' ta kendi özelleştirilmiş modelini satışa sunacağını açıklamış.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, Galaxy S8 ön sipariş kayıt başvurularını almaya başladı. Resmi sitesinde yer alan bilgiye göre ön siparişte hediye olarak SamsungWA’ dan 400 TL hediye çeki sunuyor. Galaxy S8 satış fiyatı olarakta 4.399 TL’ den başlayan fiyatla sunacağını belirtti.

Microsoft, Galaxy S8’i Piyasaya Sunuyor!

Microsoft, Galaxy S8’in kendi özelleştirilmiş modelini piyasaya sunuyor. Peki Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition kullanıcıya neler vaat ediyor?

Microsoft, Galaxy S8’i Piyasaya Sunuyor!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung, öncesinde Galaxy S6 ve Galaxy S7 ile Microsoft’ un Skype, OneNote ve OneDrive uygulamalarını kullanıcılarıyla buluşturmuştu fakat, bu sene işler biraz daha değişik gözüküyor. Samsung, geçen gün finali olan amiral gemisi Galaxy S8 akıllı telefon modellerini resmi olarak duyurdu. www.andronova.net

Microsoft ise Galaxy S8’in kendi uyarlayacağı sürümünü sunma planları içerisinde. Peki bu Galaxy S8 Microsoft Edition versiyonunun Samsung S8 modellerinden ne gibi farklılıkları var? Açık konuşmak gerekirse donanım ya da tasarım anlamında bir farklılık yok. Temelde bu cihazda Microsoft’un ofis uygulamaları ön yüklü haliyle geliyor. Sonuç olarak bu uygulamalara tekrardan ödeme yapmaya da ihtiyaç kalmıyor.

Bir Microsoft yetkilisi, Telefonlar internete bağlandığında, bir Microsoft özelleştirmesi olan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Microsoft Edition’ a uygulanabilir diyor. Söz konusu özelleştirme, kullanıcılara Office, OneDrive, Cortana, Outlook gibi Microsoft uygulamaları ile sınıfının en iyi verimlilik deneyimini temin ediyor. Bu özel Microsoft sürümü, Outlook ve Cortana gibi ilave uygulamalar da içeriyor.

Galaxy S8 Microsoft Edition fiyatı

Galaxy S8 Microsoft Edition fiyatı

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition, şu sıralar ön siparişe açık olarak Microsoft’ un ABD perakende mağazalarında yer alıyor ve 21 Nisanda satışa sunulacak. Fiyatı 750 dolar olarak belirlenen cihaz Microsoft’ un uygulama ve hizmet çeşitliliğini yansıtacak.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 14:13

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir