Galaxy S8 özellikleri Galaxy Note 7 tanıtımında çıktı

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Galaxy S8 özellikleri Galaxy Note 7 tanıtımında ortaya çıktı. Samsung Galaxy S8 için kolları sıvadı yeni Galaxy modeli Galaxy Note 7 fiyatı ne kadar olacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy S8 ve Galaxy Note 7 tanıtımında ortaya çıktı.  Note 7 satış fiyatı 3.000 – 3.500 TL arasında olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 7 tanıtım ile ilgili teknoloji haberleri gündemdeyken yanına Galaxy S8 modeli eklendi.  Acaba Galaxy S8 hangi işlemciyi kullanacak,ekran özelliği, kullanılacak RAM ve grafik bilgileri yer aldı.

Çin’ de popüler sosyal medya platformu Weibo’ de yer alan Galaxy Note 7 tanıtımı için yapılan paylaşımlarda aktarılan bilgiye göre Galaxy S8′ in bazı özellikleri şuanda belli.

Galaxy S8 özellikleri

Galaxy S8 özellikleri Galaxy Note 7 tanıtımında çıktı

6 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı, Kavisli 4K Ultra çözünürlüğe sahip Super AMOLED ekran. GPU tarafında ise ARM üretimi bir grafik birimi kullanılma bekleniyor. ve sekiz çekirdekli işlemci Exynos 8895 ile daha verimli güç tüketimi gerçekleşecek. İşlemcinin sekiz çekirdekten dördü, özelleştirilmiş yapıda olacak.

Samsung Galaxy S8 özellikleri

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy Note 7 özellikleri

4 Çekirdekli Dual-core 2.4 GHz Kryo Qualcomm Snapdragon 821 işlemci, 5.7 çözünürlükte 1440 x 2560 QHD Piksel 515 PPI Super AMOLED ekran, çizilmeye dayanıklı cam, Corning Gorilla Glass 5 dokunmatik kapasitif ekran, 16 milyon renkli ekran, 4GB RAM, 64GB d.depolama alanı, 12MP arka kamera, 5MP ön kamera, 2160p Ultra HD 4K video çözünürlüğü ve işletim sistemi Android 6.0.1. Tabi Android 7.0 N güncellemesini alacak ilk telefon modelleri arasında olması bekleniyor.

Galaxy Note 7 fiyatı ve Note 7 özellikleri, Galaxy S7 Edge suya dayanıklı Galaxy S7 su geçirmez ve Galaxy Note 7 Android 7.0 ile gelebilir haberlerine yer verdik.


Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 17:39

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak