Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hız karşılaştırması

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hız testi karşılaştırmasında Geekbench ve Antutu testlerinde çıkan sonuç şaşırttı. Şuan için en iyi cep telefonu Galaxy S8 modeli. iPhone 8!

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung Galaxy S8 ile alakalı testler sürüyor. Geçen hafta paylaşılan düşürme testinin sonrasında iPhone 7 Plus ile Galaxy S8 hız testinde bibiriyle karşılaştırıldı.

Samsung’ un geçen hafta tanıtmış olduğu yeni üst model cihazlarından olan Galaxy S8 Plus ile Galaxy S8’in Infinity Despina ekranları teknoloji ile ilgilenenlerin beğenisini sağladı. Her iki telefon da henüz satışa çıkmadan önce diğer cihazlarla karşılaştırılmaya girdi. Everything ApplePro isimli YouTube kanalı tarafından iPhone 7 Plus ile Galaxy S8 geçtiğimiz hafta düşürme testinde karşılaştırıldı. Aynı youtube kanalı, karşılaştırmayı şimdi de hız testi ile sürdürüyor. Galaxy S8 ile iPhone 7 Plus hız testinde karşılaştırmaya tabi tutuluyor.

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hangisi daha iyi

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hız karşılaştırması

A10 Fusion işlemcili 1 GB RAM’e sahip olan iPhone 7 Plus ile 4 GB RAM’ i bulunan, Snapdragon 835 işlemcili Galaxy S8’in karşılaştırılmış olduğu test uygulama ve oyunlarının açılış hızları üstünden yapılıyor. Uygulamada geekbench ile Antutu testi bulunuyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus kıyaslaması

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hangisi daha iyi

İlk uygulanan testte iki cihaz üzerinde 16 uygulama sırayla açılıyor. İkinci testte telefonların çoklu vazife işlemini ne şekilde yürüttüğünü anlamak için uygulamalar tekrar açılıyor. Her iki telefonun farklı testlerde üstünlükler sağladığı görüldü. Geekbench testinde tek çekirdekte iPhone 7 Plus galip gelirken, çoklu çekirdekte Galaxy S8 önde geldi. Antutu testinde ise Galaxy S8 3000 puan farkla üstünlük sağladı.

Bakalım Apple, iPhone 8 çıkardığında Galaxy S8 ile iPhone 8 karşılaştırması nasıl olacak!

Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus hız testi videosu


Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2017, 16:33

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak