Galaxy S8 ve Note 8 Android 10 alacak mı?

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Kısa bir zamanda Samsung temsilcilerinden birinin paylaştığı bir bilgi acaba Note 8 ile S8 Android 10 güncellemesi mi alacak dedirtmişti. Ama bazı yetkililer almayacak dedi!

Sponsorlu reklam

Samsung’ un bu ay yayınladığı güncelleme takvimlerine baktığımızda ne Note 8 ne de Galaxy S8 Android 10 güncellemesi alıyor. Bu durumun acaba iki modele de yeni sürüm desteğinin verilmeyeceği fikrini ortaya çıkardı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Şirketten Note 8, S8 ve S8+ (Plus) açıklaması geldi. Bazı yetkililerin mevcutta ve gelecek takvimlerde bu modellerin yer almadığını doğruladı. Büyük ihtimalen olmayacağını söyleyen yetkililerin Android 10 dışındaki bazı güncellemelerin devam edeceğini belirtti.

Sponsorlu reklam

Daha önceki şirket planlamalarına bakıldığında kesinlikle bu modellere gelmeyeceği söyleniyor. Bize göre ise kullanıcılarından gelen yoğun talep ve şikayetler belki bu kararı değiştirebilir.

Kısa süre önce bir Samsung çağrı merkezi temsilcisinin S8 için Android 10 alacağı beklentisi yanlış anlaşılmaya neden olarak çok sayıda kullanıcıyı ümitlendirmişti.  

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Diğer kesin alacak ve beta testleri başlanan modeller için çoğu bölgede yakında Android 10 müjdesi gelebilir.

Önümüzde büyük 2 güncelleme var diyen şirketin bunu 3 olarak değiştirdiği söylentilerini de ekleyelim.

Galaxy S8 ve Note 8 Android 10 alacak mı?


Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 20:11

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir