Galaxy S8 ve S8 Plus tanıtım videosu

Samsung' un devrim nitelinde olarak tanıttığı Galaxy S8 ve Galaxy S8+ (Plus) modelleri 2017 yılına damgasını vurdu. Şuana kadar hem görünüm hemde donanım olarak en iyi cep telefonu olarak görülen Galaxy S8 fiyatı ile de dikkat çekmekte.

Samsung, yeni amiral gemisi ile ekran sınırlarını kaldırdı. Yeni model neredeyse çerçevesiz hale dönüştü. Pürüzsüz ekran, kesintisiz yer alan cam ve alüminyum çerçeve gayet ilgi çekici hale gelmiş. 

Galaxy S8 ve S8 Plus tanıtım videosu

Galaxy S8 ve S8 Plus ile çektiğiniz Selfieleri anında herkes ile paylaşınız. Kamera çekimlerinde otomatik akıllı yüz odaklama Teknolojisi ile anı yaşatacaksınız. Ön kamerası 8MP Lens ve F1.7 AF, arka kamera ise 12MP ve 4K video kaydı özelliğine sahip. 

Galaxy S8 güvenliği: İris göz tanıma Teknolojisi size özgü ve neredeyse kopyalanamayacak halde. Telefon güvenliği ve veri güvenliği için önemli bir atılım.

Galaxy S8 ve S8+' da internet hızı: 4.5G / 5G (LTE) ve Wi-Fi bağlantı hızında büyük hız değişimi. Bir önceki modele göre %20 daha yüksek hızla dosya indirme imkanına sahipsiniz.

Darbeye, toza ve suya dayanıklılığa sahip Galaxy S8 tabi ki sadece dayanıklı yani su geçirmez veya kırılmaz değil!

Galaxy S8 ve S8 Plus güvenlik

Galaxy S8 özellikleri

Galaxy S8 özellikleriGalaxy S8 ve S8 Plus özellikleri