Galaxy Win Resmiyet Kazanırken, Galaxy Ace 3 Cephesinde Detaylar Netleşiyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Üst seviyede Galaxy S ve Note serileri oluşturan Samsung, söz konusu satış rakamlarına bakıldığında Android cephesinin en çok satış elde eden serileri oluşturmuş durumda. Giriş seviyesi ile orta seviye arasında kalan bir başka seri de, Galaxy S kadar olmasa da kayda değer satışlar elde etti. Bahsettiğimiz seri Galaxy Ace.

Andronova

Kısa süre önce Jelly Bean güncellemesi almaya başlayan Galaxy Ace 2’nin ön planda olduğu şu süreçte, şirket içerisinden elde edilen bilgiler neticesinde, Samsung’un serisinin 3 versiyonu için kolları sıvadığını gösteriyor.  Mayıs sonunda 300€ fiyat ile satışa sunulacağı bildirilen telefon metalik mavi, metalik siyah saf beyaz ve şarap kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile raflardaki yerini alacak.

Söz konusu diğer teknik özelliklere göz attığımızda, 1.2GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 4GB depolama birimi, 1GB RAM, 1500mAh kapasiteli pil, Android 4.1.2 Jelly Bean, microSD kart desteği, 5MP çözünürlüklü arka kamera ve Bluetooth 4.0 karşımıza çıkıyor. Galaxy Ace 3’ün aynı zamanda çift SIM kart versiyonu da satışa sunulacak.

Güney Koreli üreticinin resmiyet kazanan ve mayıs ayı içerisinde tüketicilere sunmayı planladığı bir diğer telefon ise Galaxy Win adlı model alacak. Mobil dünyasına sunduğu birçok çözüm ile her türlü kullanıcıya ulaşmak isteyen Samsung’un yeni telefonun çift SIM kart versiyonu da olacak.

media 16965

Galaxy Win için teknik özellikleri sıralayacak olursak; Android 4.1.2 Jelly Bean ve Touchwiz Nature arabirim, 4.7-inç boyutunda 480 x 800p çözünürlüklü Super AMOLED ekrana, Galaxy Win, 1.2GHz frekans hızında çalışan Qulacomm 200 birimi, RAM miktarı henüz netleşmeyen telefonun grafik birimi ise Adreno 203 olacak.

5MP çözünürlüklü arka kamera, VGA ön kamera, 2000mAh kapasiteli pil,  Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 a / ​​b / g / n ve GPS söz konusu diğer özellikler arasında yer alacak. İlk aşamada sadece beyaz rengi mevcut olacak telefonun satış fiyatı henüz bilinmiyor.

kaynak: sammbile 1, 2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın