Game of Thrones 8. sezon fragmanı çıktı

blank

Game of Thrones final sezonu fragmanı yayınlandı. Game of Thrones 8. sezon fragmanı kısa bir bölüm olarak yayınlandı. İlk olan fragmanın devamının gelmesi bekleniyor.

Heyecanla beklenen Game of Thrones 8. sezon için nihayet fragman yayında. Kısa süren fragman yeni sezon için ipucu vermekte. HBO’ nun yeni yayınladığı beklenen fragman görselleri dikkat çekti. 

Fragman, D. Q. D. Stormborn’ un ele geçirdiği Targaryen atalarının bulunduğu Dragonstone kalbindeki masa üzerinde geçmekte. Fragmanda piyano notalarının eşlik ettiği etkileyici masada anında ölümcül sis etrafa yayılıyor. 

Yeni sezon 2019′ un Nisan ayında geliyor. Film için ayrılan bütçe milyon dolarlarla ifade ediliyor. İzleyiciler şu ana kadar en önemli savaş sahnelerine şahit olabilirler. Dizi asistan direktörünün yaptığı bir açıklamaya göre, sadece bir bölümde önemli bir savaş sahnesinin gece çekimi 55 gün sürmüştü. 

Game of Thrones 8. sezon fragmanı çıktı

Dizden yapılan bir açıklamada, diziyi tahmini 10 milyondan fazla kişi izleyecek. Ama bizlerin nasıl çalıştıklarını bilemeyecekler. Ne kadar çok yorulduklarının ve dondurucu havada, özellikle gece vakitlerinde nasıl işlerini yapmaya çalıştıklarını belkide umursamayacaklar. Tabi aldıkları parayıda, alan çok az sayıda insan olduklarını da hesaba katmamışlar. 🙂

Yapımcılar son sezondan sonra yeni diziyle yollarına devam edeceklerini ve izleyicileri 1000 yıl öncesine götürebileceklerini belirttiler.

Bakalım bu kadar emek verilen bir dizinin 8. sezonu yani final sezonu nasıl olacak?

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!