Game of War – Fire Age Oyunu İle İmparatorluğunuzu Kurun [Video İnceleme]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Bilgisayar tarihinin ilk başta anlaşılamadığı için popüler olamayan, ancak sonrasında bağımlılık yaratarak oyuncuları başına kitleyen strateji oyunları, akıllı telefonlarla birlikte yüz milyonlarca kişinin cebine geldiler. Game of War oyunu indir.

teknik destek

Clash of Clans gibi bağımlılık oluşturan ve milyonlarca kişinin oynadığı strateji oyunlarına, yine milyonların sevgilisi ünlü model Kate Upton‘ın reklamında oynadığı Game of War – Fire Age oyunu da eklendi.

Oldukça kaliteli grafikleri ve başarılı oyun kurgusuyla beğenerek oynayacağınız Game of War – Fire Age oyunu için Andronova’nın YouTube kanalında hazırladığımız oyun içi oynanış ve inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalımızı takip etmeyi de unutmamanızı rica ediyoruz.

Game of War oyunu indir

Eğer oyunu doğrudan telefonunuza yüklemek istiyorsanız Game of War – Fire Age indir bağlantısına veya Google Play Store‘ den indirebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!