Gameloft Modern Combat 3′ün Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı, Oyun Yarın Çıkabilir!

Gameloft‘un merakla beklenen aksiyon oyunu Modern Combat 3: Fallen Nation‘ın yeni bir tanıtım videosu yayınlandı! Nefes kesen video, mobil oyunların büyük gelişme gösterdiğini ortaya koyuyor. Çoklu oyuncu ve senaryosuyla Call Of Duty: Modern Warfare serisinden esinlenildiği anlaşılıyor. Modern Combat 3′ün yılın en çok satan oyunlarından biri olması bekleniyor.

Andronova

Yaklaşık bir hafta önce IGN, Gameloft’un San Francisco‘daki merkezinde merakla beklediğimiz oyunun iOS versiyonunu deneme fırsatı bulmuştu. Çoklu oyuncu modu hem Android hem de iOS platformları için ortak olacak. Önceki oyunda 12 olan çoklu oyuncu modundaki maksimum oyuncu sayısı, yeni oyunda çok daha fazlası desteklenecek ve oyunlar hiçbir donma olmadan rahatlıkla oynanabilecek.

Tıpkı konsol oyunlarındaki gibi Modern Combat 3′te de çeşitli silahlar bulunacak ve bu silahlar özelleştirilerek geliştirilebilecek. Kısacası; akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarımızda gerçek FPS deneyimini yaşayabileceğiz. Dört çekirdekli çipsetlerin sektöre dahil olmasıyla, çok daha iyi oyunların duyurulacağından şüpheniz olmasın.

Gameloft, bu muhteşem aksiyon oyununu 27 Ekim, yani yarın satışa sunabilir. Oyunun Android ve iOS versiyonlarının aynı gün duyurulmasına karar verildiği söyleniyor, fakat aksini iddia eden internet siteleri de bulunuyor. Yarın olmasa bile, en geç bir hafta içerisinde Modern Combat 3: Fallen Nation’un Android versiyonu cihazlarımızda yer almaya başlayacaktır.

Yeni Gameloft oyunları, geliştiricinin Android platformuna gösterdiği önemin iOS ile aynı seviyeye gelmeye başladığını gösteriyor. Çünkü Modern Combat 3′ün yayınlanan tanıtım videosu bile 16:9 en-boy oranına, yani Android cihazlarıyla aynı orana sahip. Bu da yüksek performans sağlayan Android cihazlarının, Gameloft’un dikkatini çektiğini gösteriyor. Umarız ilerleyen dönemlerde Gameloft, çok özel yapımlarıyla özgür işletim sistemimizdeki içerik portföyünü genişletir.

Kaynak: DroidGamers

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın