Gameloft, Modern Combat 5’i Ortaya Çıkardı-Video

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının popüler oyun yapımcısı Gameloft, oyunseverlerin merakla beklediği yeni bir yapımı daha kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta düzenlenecek E3 etkinliğinde daha fazla detaya sahip olacağımız Modern Combat 5, resmiyet kazandıktan kısa bir süre sonra hem iOS hem de Android kullanıcıların tecrübesine sunulacak.

teknik destek

FPS tarzında en iyi seri olarak gösterilen Modern Combat’ın 5. serisi için yayınlanan kısa videoda oyuna dair bazı detaylar aktarılırken, ilk sahnede İtalya’nın meşhur Venedik şehri resmediliyor; devam eden sahnelerde ise oyun asıl yapısına bürünür ve şiddetli çatışmalar yaşanmaya başlar.

Grafik kalitesi Gameloft yeni oyununda da odak noktası olmuştur. Yayınlanan videodan oyun grafiklerinin yine üst seviyede olduğu anlaşılmaktadır. Dinamik aydınlatma, gölgeler ve yüksek çözünürlüklü dokular oyunun öne çıkan detaylarını yansıtıyor.

Modern Combat 5’in sahip olduğu grafik kalitesiyle PlayStation 2 ve Xbox seviyesini yakaladığı da iddia ediliyor. Oyun için yayınlanan ilk videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

zjz614QVyfQ” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!