Gameloft’tan Kendini Genç Hissedenlere, Gençlik Bayramı’na Özel Kampanya!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil dünyasının popüler oyun yapımcısı Gameloft, hali hazırda yapımlarını 80’den fazla ülkede kullanıcıların beğenisine sunuyor. Son zamanların en sevilen oyunlarında imzası bulunan oyun yapımcısının karşımıza çıkardığı son eser, beyaz perdede gişe rekorları kıran Iron Man 3 oldu.

Andronova

Google Play Store ve Apple App Store’da ücretli ücretsiz birçok oyun bulunduran Gameloft, özel günlerde kullanıcılara sunduğu kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Eğer bugüne kadar Gameloft oyunları ilginizi çekmediyse emin olun bu kampanya sayesinde birçok oyuna sahip olacaksınız ve söz konusu oyunların tutkunu haline geleceksiniz.

Daha önce yaz dönemi, Noel Tatili, Sevgililer Günü kampanyaları düzenleyen Gameloft, ilk kez bir milli bayramda gençlere yakışır indirimli bir kampanya düzenledi.

media 45

Gameloft, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda ücretli birçok kaliteli yapımı Android kullanıcılarına %50’den fazla indirim ile cep telefonlarına yükleme fırsatı sunuyor.  Sınırlı bir sürede geçerli olan kampanya için elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

19 Mayıs’ta BURAYA tıklayarak ya da yan tarafta yer alan QR kodunu tarayarak karşınıza çıkan seçenekler arasından dilediğiniz oyunu 4 liraya indirebileceksiniz. Tüm gençlerimizin “Gençlik Bayramı” kutlu olsun.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın