GearBest Süper İndirim Kampanyası Başladı, Kaçırmayın!

blank

Teknoloji ve alışveriş severlerin merakla beklediği ve her yıl yabancı ülkelerin Şükran Günü (Thanksgiving) adıyla kutladığı günden sonraki alışveriş çılgınlığının patladığı ve “black friday” olarak adlandırılan ilk Cuma günü ve “cyber monday” olarak adlandırılan sonrasındaki pazartesi günü yaşanan internet alışveriş günü çılgınlığı başladı.

Bir çok ürünü süper indirimli fiyatlara satın alabileceğiniz bu alışveriş çılgınlığında, özellikle teknoloji ürünlerinde satış patlaması yaşanıyor. Türkiye’den de kolayca ürün satın alabildiğiniz popüler alışveriş siste GearBest, şimdi süper indirimlerle sahip olabileceğiniz binlerce ürün için kampanya başlattı.

gearbest black-friday-cyber-monday-etkinligi

Şimdi 27 Kasım ve 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek GearBest üzerindeki indirim kampanyalarında, Black Friday kuponunu alıp kullanabilir veya Şanslı Çekiliş Etkinliğine (Lucky Draw Event) katılabilirsiniz.

Kupon almak için, gearbest.com/m-promotion-active-196.htm ürünlerin altındaki Facebook’ta paylaş butonuna tıklamanız yeterli. Bu aşamadan sonra kod orada belirecek.

Şanslı çekiliş etkinliğinden faydalanmak için ise, yine aynı sayfada belirtilen alana en az 50$ tutarında satın almış olduğunuz ürünün sipariş kodunu yazarak, ürüne ücretsiz sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Yüzlerce teknoloji ürününü süper indirimlere satın almak için buradan gearbest.com/promotion-black-friday-special-275.html?utm_source=andronova&utm_medium=gearbest-black-friday-cyber-monday alışverişe başlayabilirsiniz.

Not: Türkiye gümrük kuralları gereği, 100$‘ın üstündeki alışverişlerin gümrüğe tabi olduğunu hatırlatalım.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!