Geçtiğimiz haftanın en çok indirilen filmleri 2016

media 11105

Geçtiğimiz haftanın en çok indirilen filmleri 2016 yayınlandı. En çok izlenen 2016 yapımı filmler hangileri. 2016 Yılı sinema filmleri fragman köşemizde sizlerle.

Andronova

Geçtiğimiz haftanın en çok indirilen filmleri 2016

Ninja Turtles (Ninja Kaplumbağalar): Out of the Shadows kötü Shredder hapishaneden kaçacak ve dünyayı ele geçirmenin planlarını yapacak. Şeytani planlarında çalışacak bilimadamı Baxter Stockman ve yine aptal Bebop ve Rocksteady yanlarında olacak.

Now You See Me 2 (Sihirbazlar Çetesi): 1 yıl önce yaptıkları zenginden alıp, fakire verme gösterinin bedelini ödetmek için peşine düşen kötülerle mücadele edecekler. Kahramanlarımız kendilerini ince ince planlanan tuzağın içinde bulacaklar.

Captain America: Yenilmezler ekibiartık büyük fikir ayrılığına düşecekler. 2 Gruba bölünecekler. Bu bölümde hem kendileri ile hemde kötüler ile savaşacaklar.

The Secret Life of Pets (Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı): Filmde insanlar gündelik hayatlarına devam ederken evcil hayvanların sürdürdükleri hayatı konu alan iddalı bir animasyon.

 

Skiptrace (Toz Ol): Hong Kong’ un ünlü dedektifi Bennie Chan, 10 yıldır kötü üne sahip ortalığa korku saçan mafyanın lideri Victor Wong’ un peşine düşecektir. Olay Chan’ in yeğeninin başı Wong, mafyası ile derde girecektir.

 


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:28

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın