Geekbench testine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geekbench testine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, iPhone 7'nin teknik özellikleri nelerdir? iPhone 7 Plus özellikleri ile şaşırtıyor! iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Andronova

Geekbench testine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, iPhone 7‘nin teknik özellikleri nelerdir? iPhone 7 Plus özellikleri ile şaşırtıyor! iPhone 7 ve iPhone 7 Plus teknik özellikler ve detaylar.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın tanıtımına sayılı günler kala Geekbench testine giren Apple’ın yeni cihazları testte ilginç sonuçlara imza attı. Geekbench testine göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın dikkat çeken detayları haberimizde.
 

Geekbench testine göre iPhone 7 Plus 

7 Eylül 2016 tarihinden Apple’ın etkinliğinde tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile ilgili ilginç testler gelmeye başladı. Geekbench testinde iPhone 7 Plus’ın işlemci detayları yer aldı. 

Birçok firma tarafından Apple artık geri de kaldı şeklinde yapılan haberlerin ardından yüksek performanslı Apple A10 işlemci ile performansından söz ettirecek olan iPhone 7 Plus 3GB Ram ile daha teknik ve hızlı performansa odaklanmayı başaracak gibi görünüyor. 

Kullanıcıların sabırsızlandığı son günlerde artık Apple’ın tüm detayları açıklaması bekleniyor. Birkaç gün sonra resmi olarak tanıtımı yapılacak yeni sezon iPhone’lar göz dolduracak gibi görünüyor. 

Geekbench’in yapmış olduğu testte tekli çekirdekte 3379 kullanıcı puanı ve çoklu çekirdekte ise 5495 puan oy alarak Samsung’un Note 7 testini geride bırakmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Geekbench Note ile de bir test yapmıştı. 

iPhone 7 plus testte

iPhone 7 Plus‘ın daha kararlı ve yüksek performans ile çalışıyor olmasının arkasında yatan en önemli sebep ise iOS ile daha uyumlu bir çalışma sisteminin olmasıdır. 

Apple kullanıcıları şimdi 7 Eylül 2016’da yapılacak olan tanıtımı beklemeye geçti. Kullanıcılar beklentilerini alabilecek mi buda merak konusu tabiki. Yapılan testlere göre başarılı bir iPhone beklentisi yüksek kullanıcılar bulmak mümkün. 


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2016, 21:20

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın