Gelin Sony Xperia Z’nin İçine Göz Atalım!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Sony’nin yeni telefonu Xperia Z, Amerika‘ya ticari olarak gelen her türlü iletişim cihazını inceleyen ve piyasaya çıkmasının yönetmeliklere uygunluğuna karar veren FCC (Federal Communications Commission: Federal İletişim Komisyonu) tarafından PY7PM-0280 dosya adı altında incelemeye alındı.Herhangi bir telefonun Birleşik Devletler’e girmesinden önce parçalarına ayrılması ve bu komisyon tarafından incelenmesi gerekiyor.

Andronova

Xperia Z incelemesini bitiren komisyon, inceleme dosyalarını internet sitesinde paylaştı. Bu bilgilerin açığa sunulması, komisyonun cihazda yer alan GSM, LTE ve 802.11 a/b/g/n Wi-Fi modemlerini insan sağlığı açısından uygun bulduğu manasına geliyor. Bu inceleme sonuçlarının bir güzel yanı da, incelemeyi yapan bilim adamlarının çekilen fotoğrafları raporun içine dahil etmesi. Eğer Xperia Z gibi bir telefonun içininin nasıl gözüktüğünü merak ediyorsanız, aşağıdaki galeriye göz atabilirsiniz.


Kaynak: Engadget

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın