15 Temmuz hediye dakika sms ve internet

Türk Telekom' dan 15 Temmuz için ev ve iş telefonlardan yine ev ve iş telefonlarına sınırsız dakika hediyesi. Gün boyu sabit hatları ücretsiz arayabilirsiniz. B001 şeklinde mesajlar gelmeye başlandı. İnternet, dakika ve SMS hediye.

15 Temmuz hediye dakika sms ve internet
müşteri hizmetleri

Türk Telekom 15 Temmuz' u unutmadı ve kullanıcılarına hediye sınırsız dakika verdi. Ev ve iş telefonlardan yani sabit hattan sabit hatlara bedava dakika Pazar gün boyu devam edecek. Türk Telekom aynı zamanda eski adıyla Avea operatörü üzerinden de hediye internet, hediye dakika ve hediye SMS veriyor.

Geçen yılda buna benzer hediyeler verildi. Tabi tüm operatörle bu şekilde bedava internet, dakika ve mesaj hakkı vermişti. Şu an için resmi bilinen bir Türk Telekom oldu. Bakarsınız diğerleri ise gün içerisinde bir güzellik yapar. :)

Hediye dakika hediye sms ve hediye internet

Türk Telekom / Avea, kullanıcıları için 15 Temmuz' a özel şebeke içi yani Avea' lılarla sınırsız şekilde konuşma, diğer operatörle için yani Vodafone ve Turkcell ile 1000 dakika hediye konuşma, hediye 5000 SMS mesaj ve 1GB hediye internet veriyor.

Turkcell tarafında ise henüz bir açıklama yapılmadı. Ama sanırım kendi Wifi noktalarında ücretsiz internet kullanımı açılacak. bakalım Vodafone' dan bir ses çıkacak mı?

15 Temmuz hediye dakika sms ve internet

15 Temmuz hediye sorgulaması

Kalan dakika, kalan SMS ve kalan internet sorgulamasını online işlemlerden ve 9333 aranarak yapılabilir. Eğer 9333' den öğrenemezseniz müşteri hizmetlerini arayıp sorgulayabilirsiniz. 444 1 444' den...

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
ISMAIL YK
ISMAIL YK - 3 yıl Önce

5513997...

Türk Telekom paket sorgulama
Türk Telekom paket sorgulama - 3 yıl Önce

SMS ile sorgulama kalan yazarak 5555 mesaj atarak da deneyiniz. Kesin sorgulama 9333' ü arayarak.