Bitcoin destek hattı hizmetinizde

Bitcoin için destek hattı var mıdır diye sorunlar için resmi olarak bulunmamakta. Ama zaten Bitcoin' de şu an için resmi değil. Yani her hangi bir devlet desteklemiyor. İletişim numarası!

Bitcoin destek hattı hizmetinizde
banner192

Bitcoin, sanal para birimine verilen ad. Açık kaynağa sahip dijital sanal madencilik olarakta bilinmekte. Her hangi bir kuruluşa bağlı olmayan Bitcoin, şu an da resmi bir kimliğe sahip değil. Ama yakın bir zamanda büyük ihtimal çok yaygın bir ağa sahip olacak.

Bitcoin, şu an dünya da en popüler kazanç kapısı olmaya devam ediyor. Tabi resmi olarak tanınmayan Bitcoin, ilerleyen zamanlarda devletler tarafından resmi olarak kabul edelebilir. 

Bitcoin' in piyasa değeri şu an için dünyanın zengin adamları olarak bilinen ünlülerin servetlerini geçmiş durumda. Bu büyük ağ sanal borsa olma yolunda devam etmekte. Duyduğumuza göre nadirde olsa bazı ülkelerde Bitcoin üzerinden alış verişler yapılıyor. Hatta bankamatik olduğu haberlerde yer aldı.

Yakın zamanda Diyanet' in Bitcoin caiz değil açıklaması Türkiye' nin bu sisteme şüpheli bakması ile hala net bir yere oturttulmuş değil! Peki Türkiye boyutu nasıl!

Bitcoin Türkiye piyasasında henüz tam gelişmedi. Bunun en büyük engeli alt sanal para birimlerinin alınamaması. Yani sadece Bitcoin alınabiliyor. Tabi bununda çözümü var. Bitcoin Türk sitelerinden alım yapıp sonra aldığınız Bitcoin' i yurtdışı sitelerinden açtığınız hesabınıza yollamanız. Yollanan Bitcoin' i satarak istediğiniz alt para birimlerini alabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri
Bitcoin alım yapmadan önce bilmeniz gerekenleri iyi incelemeniz gerekiyor. Alım yapılan sitelerin anlatım şekli belki sizi yanıltabilir ya da anlaşılmayabilir. Telefon numarası da genelinde sitelerinde yer almıyor. Zaten resmi olarakta bir müşteri hizmetleri ve destek hattı yer almıyor. Bundan dolayı aşağıdaki önerilen numara aranabilir.

Bitcoin destek hattı hizmetinizde

Bitcoin destek hattı

Bitcoin destek hattı! Bitcoin için Türkiye destek hattı hizmetinizde. Bitcoin hesap nasıl açılır? Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin aktarma, Bitcoin para gönderme, paraya çevirme ve kod nasıl oluşturulur tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

Bitcoin Türkiye siteleri üzerinden de yardım alabilirsiniz. Bitcoin' in her hangi bir resmi destek hattı ya da müşteri hizmetleri bulunmamakta.

Bitcon alımlarında yanlış bir işlemle paranızı çöpe atabilirsiniz. İlk işlem yapanlar bazen yanlış bir hamle yapabiliyor. Bu gibi sorunlar da yine Bitcoin destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
DMCA.com Protection Status