Bitcoin destek hattı hizmetinizde

Bitcoin için destek hattı iletişim numarası var mıdır diye sorunlar için resmi olarak bulunmamakta. şu an için resmi değil. Yani her hangi bir devlet desteklemiyor.

Bitcoin destek hattı hizmetinizde

Bitcoin, sanal para birimine verilen ad olarak bilinmekte ama şifrelenmiş bir kod yapısına sahip. Açık kaynağa sahip dijital sanal madencilik olarakta bilinmekte. Herhangi bir kuruluşa bağlı olmayan Bitcoin, şu an da resmi bir kimliğe sahip değil. Ama yakın bir zamanda büyük ihtimal çok yaygın bir ağa sahip olacak.

Bitcoin, şu an dünya da en popüler kazanç kapısı olmaya devam ediyor. Tabi resmi olarak tanınmayan Bitcoin, ilerleyen zamanlarda devletler tarafından resmi olarak kabul edelebilir. 

Bitcoin' in piyasa değeri şu an için dünyanın zengin adamları olarak bilinen ünlülerin servetlerini geçmiş durumda. Bu büyük ağ sanal borsa olma yolunda devam etmekte. Duyduğumuza göre nadirde olsa bazı ülkelerde Bitcoin üzerinden alış verişler yapılıyor. Hatta bankamatik olduğu haberlerde yer aldı.

Yakın zamanda Diyanet' in Bitcoin caiz değil açıklaması Türkiye' nin bu sisteme şüpheli bakması ile hala net bir yere oturttulmuş değil! Peki Türkiye boyutu nasıl!

Bitcoin Türkiye piyasasında henüz tam gelişmedi. Bunun en büyük engeli alt sanal para birimlerinin alınamaması. Yani sadece Bitcoin alınabiliyor. Tabi bununda çözümü var. Bitcoin Türk sitelerinden alım yapıp sonra aldığınız Bitcoin' i yurtdışı sitelerinden açtığınız hesabınıza yollamanız. Yollanan Bitcoin' i satarak istediğiniz alt para birimlerini alabilirsiniz.

Bitcoin alım yapmadan önce bilmeniz gerekenleri iyi incelemeniz gerekiyor. Alım yapılan sitelerin anlatım şekli belki sizi yanıltabilir ya da anlaşılmayabilir. Telefon numarası da genelinde sitelerinde yer almıyor. Zaten resmi olarakta bir müşteri hizmetleri ve destek hattı yer almıyor. Bundan dolayı aşağıdaki önerilen numara aranabilir.

Bitcoin destek hattı hizmetinizde

Bitcoin destek hattı

Bitcoin için Türkiye destek hattı yer almamakta. Bitcoin hesap nasıl açılır, nasıl alınır, Bitcoin aktarma, Bitcoin para gönderme, paraya çevirme ve kod nasıl oluşturulur tüm sorunlarınız için ilgili konulara bakabilirsiniz.

Bitcoin, Türkiye siteleri üzerinden daha çok yardım almak için dikkat etmeniz gereken hususlar bulunuyor. Kime güvenmeniz gerektiğini iyi bilmeniz gerekiyor. Bunun için resmi ülkemizde bulunan kurumları tercih etmenizi öneriyoruz.

Bitcon alımlarında yanlış bir işlemle paranızı çöpe atabilirsiniz. İlk işlem yapanlar bazen yanlış bir hamle yapabiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 04:27
YORUMLAR
Akın yağız
Akın yağız - 2 yıl Önce

Telefonum kırıldığı için hesabımı bulamıyorum yardımcı olur musunuz

Hesap güvenlik doğrulaması
Hesap güvenlik doğrulaması @Akın yağız - 2 yıl Önce

İki faktörlü doğrulamadan dolayı mı hesabınıza giremiyorsunuz?

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

Ulan bu bitcoinin ben

Teknoloji haberleri