Kuşadası aile ile gidilebilecek yerler

Kuşadası aile ile gidilebilecek yerlerden bazılarını haberimizde bulacaksınız. Tarihi ve denizi ile tatilde gidilmesi gereken yerlerden biri olan Kuşadası için görüşlerinizi iletin.

Andronova

Kuşadası Aydın’ın en çok yerli turist tarafından sevilen tatil merkezidir. Bu anlamda Türkiye’ de beyaz bayraklı sahillere de sahip olması ile bilinen ilçede tatil mekanlarının, turistlere sağladığı farklı tatil konseptleri de mevcut Güzel bir tatilin ilk şartı da sizlere konsept tatillerin sunulmasından geçiyor.

1- Kuşadası’nın incisi

Kale Kuşadası’nı severler en fazla tarihi dokuyu gezerek Kale mevkiinde bulabilir. Aile olarak gezilebilecek en hoş tatil rotası kesinlikle Kale civarıdır. Bu adresten kendinize hem bu tatili hatırlatacak güzel objeler satın alabilirsiniz, hem de en güzel manzara tatil fotoğraflarını çektirebilirsiniz.

2- Artemis tapınağı

Artemis tarihe konu olmuş bir alandır. Böylesine güzel bir maviliğin içinde geçmişten kalan özel bir yapıyı gezerek huzurun doruk noktasına aileniz ile varabilirsiniz. Kuşadası’nın en özel alanını oluşturan Artemis Tapınağı’nda en heyecanlı anları yaşayabilir, mozaikleri, gördükçe tarihe ve de sanata doyabilirsiniz.

3- Meryem ana kilisesi

Kilise, yılın belli dönemlerinde yabancı ve de yerli turistin akınına uğruyor. Tatilinizde özel bir anı yaşamaya karar verirseniz ise; Kuşadası’na gelmişken bu fırsatı kaçırmamalı ve de Meryem Ana Kilisesi’ne güzel bir yolculuk yapmalısınız.

4- Güvercinada

Güvercinada Kuşadası’nın yerlilerini heyecanlandırdığı kadar, yabancı turistlerinde akın akın geldiği bir adres olarak Kuşadası’nda yer alıyor. Güzel ve de tertemiz bir sahilin eşlik ettiği Güvercinada’da masmavi suların derinliklerine dalabilirsiniz.

Kuşadası aile ile gidilebilecek yerler


Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 02:23

Andronova