Google hesap kurtarma Gmail geri alma

banner186

Hacklenen çalınan Google Gmail hesabını e-postanızı, hesabınızı geri almak için yapmanız gerekenleri ekran resimleri ile anlatıyoruz. Gmail hesap kurtarma formunu doldurun

Google hesap kurtarma Gmail geri alma
Müşteri Hizmetleri 15 Mayıs 2017 Pazartesi 13:11

banner192

Gmail hesabınız çalındıysa aşağıda önerdiğimiz adımlar belki sizi çözüme ulaştırabilir. Bazıları çaldığı hesaba iki aşamalı doğrulama özelliğini aktif ederek geri alınmasını zorlaştırabiliyor. Ama yinede güvenlik ve gizlilik seçenekleri soruna çözüm olabiliyor.

Öneri olarak kullandığınız hangi hesap olursa olsun (Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, Hotmail, Yahoo, Yandex ve Gmail) size verilen tüm güvenlik adımlarını uygulayınız. En önelisi iki aşamalı doğrulama. Burada eklediğiniz cep telefon numarasını kulanarak hesabınıza her giriş yaptığınızda telefona bir doğrulama kodu gelmesi. Birde eğer siz güvenlik ayarlarını yapmazsanız kullandığınız ağ kendisi oluşturduğu seçenekleri kullanacaktır. Bu seçeneklerde standart olduğundan büyük güvenlik açığına neden olabilir.

Google hesap kurtarma

Google Hesabınız silindi veya sildiyseniz Gmail hesabını geri almak için en fazla 2-3 hafta süreniz var. Eğer hesabı geri aldıysanız mail ve diğer Google hizmetleri kaldığı yerden devam eder. Örnek Google Play mağaza hesabınız.

Google Gmail hesabınız çalındı veya şifre sıfırlama için: accounts.google.com/signin/recovery

Gmail genel destek soru cevap bölümü: support.google.com/mail/#topic=7065107

Aşağıda resimli olarak şifre sıfırlama hesap kurtarma adımlarını anlattık. Şifre sıfırlama adımlarında sorular sorulardan en az birine cevap verebilmeniz gerekiyor. Eğer doğru cevap verirseniz şifre sıfırlaması için ikinci adıma geçebilirsiniz. Yeni şifreyi ya farklı bir e-posta adresine gönderilecek şifre sıfırlama link adresi ile ya da direk yeni şifre yazacağınız bölüm açılacak. www.andronova.net

Gmail hesap kurtarma çalınan hesabını geri alma

hesabım hacklendi

Google Gmail e-posta hesabınızı yazıp ileri butonuna basınız. Sizden en son hatırladığınız şifrenizi girmenizi isteyecek. Eğer hatırlamıyorsanız ya da yanlış yazdıysanız hemen altında yer alan "farklı bir soru deneyin" seçeneğine tıklayınız.

çalınan gmail hesabını geri alma

Daha önce cep telefonu numarası eklediyseniz sizden telefon numarasını tamamen yazmanız için bölüm açılacak. Eğer hala aynı numarayı kullanıyorsanız Google, telefonunuza doğrulama kodu gönderecek.

çalınan gmail hesabını kurtarma

Eğer iki aşamalı doğrulamayı kullanmıyorsanız ve güvenlik ayarlarına telefon numaranızı eklediyseniz yine "farklı bir soru deneyin" seçeneğine tıklayıp aşağıdaki gibi bir doğrulama seçeneği ile karşılaşacaksınız.

gmail güvenlik ayarları

Yine soruya yanıt veremiyorsanız aynı seçenekle devam ediniz ve diğer güvenlik sorularını deneyiniz. Örnek Gmail hesabını ilk açtığınız tarihi ay ve yıl olarak seçiniz. Bunların hiç birine cevap veremezseniz en alt tarafta ekrana gelen hesabın doğrulanamadığını belirtir ve artık her hangi bir yardım seçeneği ekrana gelmez. Destek için önerdiğimiz müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

gmail güvenlik soruları

google hesap kurtarma

gmail hesap kurtarma

müşteri hizmetleri

Not: Eğer her hangi bir bilgisayarda veya mobil cihazda hesabınız açık kaldıysa veya cihaz kayıtlıysa (Google Play Store) şifre sıfırlama işlemi için aşağıda ilişkili haberler kısmında yer alan "açık olan telefonda unutulan Gmail şifresi nasıl değiştirilir" haberimizi incelemeniz önerilir.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
BURAK - 5 ay önce
HESABIMI ÇALDILAR LÜTFEN YARDIMCI OLUN
Avatar
Emine - 3 ay önce
Google hasabimimn şifresini hatırlamıyorum yardımcı olur.usunuz
Avatar
Azad - 3 ay önce
Hesabım çalındı lütfen yardım edin
Avatar
Beytulah - 2 ay önce
Hesabımı caldı lar yardımcı olun ne olur okadar emegıım var hesapta
Misafir Avatar
Hesap çalındı başvurusu yaptınız mı? - 2 ay önce @Beytulah
Sadece gmail hesabı mı çalındı?
Avatar
Süleyman Danışmaz - 1 ay önce
Hesabımı yanlışlıkla sildik.Yeniden açmak istiyorum bütün bağlı hesaplarda beraberinde silindi.Nasıl geri alabilirsiniz?
Avatar
Şakir kaymak - 1 ay önce
Telefonumun eski gmail adresi unuttum göremiyorum telefona Venus cıhaz