Google+’da Fotoğraflara Düşen Kar ve Parıldayan Işık Efekti Eklenebilecek!

Yaklaşan Noel tatili öncesi Google+’da yayınlanan fotoğraflarını daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Google + içerisinde yer alan Auto Awesome özelliği sayesinde fotoğraflar üzerinde birçok düzenleme yapılarak içerikler daha eğlenceli hale getirilebiliyor. Auto Awesome ayrıca HTC Zoe uygulamasında olduğu gibi videolar üzerinde düzenleme yapma imkanı da sunuyor.

Google, fotoğraf düzenleme filtreme özelliği Auto Awesome için iki yeni efekt yayınladı. Bu efektlerden ilki parıldayan ışıklar. Genel anlamda Noel ruhunu yansıtan bu ışıkları herhangi bir fotoğrafta tabi ışık efektine uygun bir görselde kullanabilirsiniz. Mesela bir Noel ağacı neden olmasın.

Bir diğer özellik ise kar efekti. Bu özellik sayesinde yerde kar olan bir fotoğrafınızı daha eğlenceli hale dönüştürmek için kar yağma efekti ekleyebilirsiniz. Alt bölümde yer alan görsellerden durum daha net görünmektedir.

Auto Awesome özelliği sadece Google+ sosyal ağı üzerinde kullanılabiliyor. Söz konusu özelliğin Android işletim sisteminde yer alması güzel olmaz mıydı?

Google-Plus-Auto-Awesome-Christmas-1Google-Plus-Auto-Awesome-Christmas-2

kaynak: Androidandme