IP TV fiyatları ucuzdan pahalıya doğru

IP TV, internet üzerinden canlı tv yayını, maç izleme, video, sinema ve belgeselleri ücretli ve ücretsiz seyretme imkanına sahipsiniz. Daha çok şifreli yayınları maçları izlemek için tercih ediliyor.

IP TV fiyatları ucuzdan pahalıya doğru
müşteri hizmetleri

IP TV demek wifi bağlantılarınız sayesinde internette ki alışveriş sitelerinden on binlerce şifreli veya şifresiz kanalları belirli zaman zarfları doğrultusunda satın almak demektir. Öncelikle spor müsabakaları başta olmak üzere sinema ve belgesel türünde birçok kanal uygun fiyatlarla ayağınıza kadar geliyor.   

Bu yayınları tercihleriniz doğrultusunda bilgisayar, tablet veya mobil cihazlarınızda takip edebileceğiniz gibi televizyonlarınıza doğrudan veya modemler aracılığı ile bağlayıp satın aldığınız süreler baz alınarak kanalları takip edebilirsiniz. Satın alınan kanallar günlere göre ne kadar ucuz veya ne kadar pahalı olduğu belirlenmekle beraber bu yazıda satın aldığınız günlere ve kalite doğrultusunda fiyat aralıkları derlenmiştir.

IP TV fiyatları ucuzdan pahalıya doğru

IP TV fiyatları

IP TV fiyat aralıkları! Satın alınan ip tv'de fiyat aralıkları ticarete girdiğiniz markaların kalitesine göre ve ayrıca kullanacağınız süre doğrultusunda farklılık göstermekte olup online alış veriş sitelerinde güvenle kullanabilme imkanı sağlanıyor. Fiyatlar tek spor müsabakaları için 15 - 20 TL oranlarında başlamakta olup müsabakaya duyulan rehavet göz önüne alınarak 80 - 90 TL ye kadar çıkmaktadır. 

Belirli yayın kanallarının bulunduğu 12 aylık full server yayınlar en ucuz 60 TL den başlayarak 400 - 500 TL fiyatlara ulaşabilmektedir. Bilir kişilerin tavsiyesi tarafından şayet full server paketler alınacak ise en az 150 TL den başlayan fiyatları göz önüne alınması tavsiye edilmektedir. 60 TL oranlarındaki ip TV’lerde belirli bir süre sonra yayın kalitesi veya başka sıkıntıları yaşama imkanınızın yüksek olduğu vurgulanmış

IP TV kullanmak yasal sayılır mı? IP TV kullanacağınız kanalların bilgisi doğrultusunda yasal olarak sayılmaktadır. Fakat burada dikkat edeceğiniz nokta marka değeri tanınmamış veya lisanslı bir şirket değilse başta kendileri olmak koşuluyla sizleri tehlikeye atabilirler. Bu doğrultuda iyi bir araştırma ile yasal olarak kabul görmüş ip TV’ler satın alınabilir.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri