Samsung yeni tema mağazası için tasarımcılarla çalışmak istiyor!

Samsung, yeni tema mağazasına tasarımcılar arıyor. Kısa bir vakit önce Touchwiz' de yapmış olduğu çok önemli bir değişiklik ile yeni temayı kullanıma açtı.

Samsung yeni tema mağazası için tasarımcılarla çalışmak istiyor!
müşteri hizmetleri

Samsung bir süre önce Touchwiz arayüzünde yaptığı önemli bir değişiklikle tema kullanımını uygulamaya aldı. TouchWiz Tema özelliği ilk olarak Galaxy A serisi akıllı telefonlar ile bir giriş yaptı ve daha sonra yeni amiral gemileri olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile kullanıma sunuldu.

Samsung, Tema kullanımını daha ileri seviyelere taşımak ve geliştirmek için yeni bir tema aracı üzerinde çalışmalar yapmaya başlamıştı. Yeni gelen haberlere göre Samsung Galaxy Tema Mağazası kapsamında özel bir web sitesi yarattı ve Galaxy akıllı telefonlar için daha fazla tema oluşturmaya katkıda bulunacak tasarımcılar ile çalışmak istiyor.

Görünüşe göre, konuyla ilgilenen tasarımcılar ve markalar bu web sitesi aracılığı ile Samsung uzmanlarına başvuracak ve onlara portföylerini ve fikirlerini gösterebilecekler. Başvuruda bulunan tasarımcıların girişimleri öncelikle Samsung yetkilileri tarafından inceledikten sonra fikirleri beğenilen tasarımcılar ile irtibata geçilecektir.

Galaxy serisi cihazlar için temalar yapmakla ilgilenen tasarımcılar buradaki bağlantıdan temasa geçebileceklerdir.

Samsung yeni tema mağazası için tasarımcılarla çalışmak istiyor!

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ömer Ateş
Ömer Ateş - 2 yıl Önce

Temalarınız çok güzel fakat 3.part uygulamaları desteklemiyor ve kötü bir görüntü oluşturuyor. Aynı şekilde simge paketlerinizde tüm uygulamalari whatsap, messenge,facebook,e devlet v.s gibi uygulamaları desteklemiyor. Samsung gibi bir deve bu yakışmıyor. Lütfen xiaomi den örnek alın ve en kısa zamanda bu sorunu giderin. Çünkü samsung müşterileri ve kullanıcıları bunu hak etmiyor. Saygılar..

Teknoloji haberleri