Tinder hesabı silme nasıl yapılır

banner186

Sosyal medya aracı olan Tinder sitesinde var olan hesabımı nasıl silebilirim? Tinder hesabımı kaldırmak istiyorum. Tinder hesabı nasıl kaldırılır nasıl silinir?

Tinder hesabı silme nasıl yapılır
Çağrı merkezi 16 Mart 2017 Perşembe 16:41

banner192

Tinder sosyal medyanın unsurlarından biridir. Sosyal medya artık internet dünyasında en çok kullanılan araçlardır. Artık çevremizde nerede ise herkesin bir sosyal meday hesabı bulunmaktadır. Bu hesabı sadece bir site üzerinde değil bir kaç farklı sosyal medyada bu hesab bulunabilmektedir. Bu kadar yaygın olan bir durumun bazen elimizde olmayan sebeplerden dolayı kapatmakta isteyebiliriz.

Bu haberimizde bu sosyal medya araçlarından biri olan Tinder hesabının nasıl kapatılacağını yayınlayacağız. 

Tinder hesabı kapatma nasıl yapılır

Sosyal medya araçlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu araçlardan bazıları diğerlerine göre daha fazla popüler olmkatadırlar. Tinder sitesi bu popülerite sitelerden biridir. Şimdi maddeler halinde bu hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatalım;

  • Tinder uygulamasında hesap açma olanaklarından biride diğer sosyal medya hesaplarınızla adınıza hesap oluşturmanızdır. Örnek olarak Facebook veya Instagram hesapalrınızı kullanarakta Tinder uygulamasında hesap oluşturabilirsiniz. Eğer diğer sosyal medya hesapları ile açtığınız hesabı kaptsanız bile Tinder uygulamasında hesabınız halen devam etmektedir. Bunu için Tinder uygulamasına girerek hesabınızı silmeniz gerekmektedir.
  • Tinder yazılımını çalıştırınız.
  • Ekranda bulunan Profil bölümüne giriş yapınız.
  • Profil bölümünde ise prifil ayarlarınızı yapabileceğiniz Ayarlar bölümüne tıklayınız.
  • Profil ayarlarının bulunduğu elt bölümde yer alan Hesabı Sil yazısına yıklayınız.
  • Hesabı sil'e tıkladıktan sonra Tinder sizlerden hesabınızı silme işlemini onaylamanızı isteyecektir. Onay ekranı ise aşağıdaki gibidir.

Tinder Hesabı silme nasıl yapılır

Tinder hesap kapatma

Bu onaydan sonra Tinder hesabınızı diğer sosyal medya araçları gibi 30 gün süre ile pasif konuma alacaktır. Eğer bu süre zarfında tekrardan aktif etmez iseniz hesabınız tamamen silinecektir.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Önder - 7 ay önce
Benden ücret cekıldı ama uyelık aktıf olmadı