Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

TTnet Türk Telekom müşteri hizmetlerinin çağrı merkezi numarası için nereyi aramam gerekiyor? Türk Telekom destek hattı, internet arıza için telefon numarası kaç? TTnet internet bağlantım yok.

Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası
müşteri hizmetleri

Avea ve TTnet, artık Türk Telekom çatısı altında buluştu. Yani artık hem mobil operatör hizmeti hem de ev / iş internet hizmeti Türk Telekom adıyla verilmekte.

Türk Telekom müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası nedir? İnternet arıza kaydı bırakmak için TTnet çağrı merkezi numarası veya Türk Telekom destek hattı numarası için nereyi aramanız gerektiği haberimizde. 

İnternet bağlantım yok arıza bırakma numarası ve modem arıza telefon numarası için ayrı yerler aranması gerekebilir. Modemler için modem müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekiyor.

Verdiğimiz telefon numaralarından erişim sağlayamazsanız bilinki genel bir sorun var.

Bazı arızalarda TTnet destek vermemektedir. Bunlardan bazıları internet hattının olduğu bina içinde oluşan sorunlar, modem arızaları ve bilgisayar sorunları gibi durumlara destek vermeyebiliyor. Modem sorunlarında özellikle modemin müşteri hizmetleri varsa modem müşteri hizmetlerine yönlendiriliyorsunuz. Modemin garantisi yoksa ücretli hizmet almak durumda kalıyorsunuz. 

Türk Telekom TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Türk Telekom müşteri hizmetleri

TTnet müşteri hizmetlerine ulaştınız ise 1 mobil 2 internet 3 ev telefonu. Tabi bu Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası üzerinden çıkan sıralama. Malum artık Türk Telekom olarak birleşti. İnternet seçeneğini seçtikten sonra internet hizmet numaranızı ya da telefon numaranızı girmenizi istiyor. Eğer telefon yoksa ve internet hizmet numaranızı bilmiyorsanız, 2 sonrasında 1' i tuşlamanız yeterli.

TTnet müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası 444 03 75 ya da 444 1 444. TTnet' in ve modem müşteri hizmetlerinin vermediği hizmet için ve bilgisayar sorunları için destek hattını arayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Ayfer Özdemircan
Ayfer Özdemircan - 2 yıl Önce

Numaramın son hanelerini nasıl değiştirebilirim yardımcı olur musunuz

Recep  özkan
Recep özkan - 3 yıl Önce

Bir ay geçmedi internet kapandı borcunuz var dediler 120 tl internet bankacılığıyla ödedim bugun yine kestiler 132 borcunuz var dediler nasıl bir sistem bu son ödeme ayın 20 sinde açma kapama parası almak için tuzak bu ay son ttnet kullanmıyorum artık

Teknoloji haberleri