Yaani iletişim müşteri hizmetleri

Turkcell' in arama motoru Yaani için web sürüm yayınlandı. Artık bilgisayardan ve tarayıcıdan arama yapabilirsiniz. Yaani destek hattı içinde Turkcell çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yaani iletişim müşteri hizmetleri
müşteri hizmetleri

Turkcell' in geliştirdiği Yaani arama motoru için web sürüm yayınlandı. Artık bilgisayardan da yaani' ye ulaşabilirsiniz.Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Yaani arama motoru kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamanın şu an için tahmini 125 milyonu aşan kulllanıcısı var.

Yaani, kullanıcıların ihtiyacı doğrutusunda tasarımlanmış hemen hemen çoğu sorunun yanıtına ulaşabileceğiniz bir sisteme sahip.

Yaani, Turkcell müşterilerinin kullanımlarında yani ilk yüklemelerinde 1 haftalığına 1 GB internet hediye veriliyor. Hediyenin kullanılması için 3G veya LTE / 4.5G' nin bir kereliğine kullanılması gerekiyor. Yani hücresel ağ / mobil verinin kullanılması.

Yaani indirme adresi ve iletişim adresi

Yaani iletişim müşteri hizmetleri

Web sürümüne bilgisayardan ve telefon tarayısından Yaani.com.tr' ye girerek inceleyebilirsiniz. Şu ana kadar yaklaşık 4,5 milyon kadar bir indirmeye sahip uygulamanın başarılarının devamını diliyoruz.

Cep telefonda Yaani sistem gereksinimleri Android için Android 4.1 ve üstü. Apple' ın iOS' u içinde iOS 9 ve üstü.

Yaani indirme: Yaani Android için Google Play' dan ve Yaani iPhone için App Store mağazasını kullanabilirsiniz.

Yaani müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için [email protected] veya Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Yaani müşteri hizmetleriYaani destek hattıYaani iletişim

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
hasanozil
hasanozil - 1 yıl Önce

Yaani email hesabı nasıl oluşturulur

Detaylar
Detaylar @hasanozil - 1 yıl Önce

https://www.andronova.net/nedir/yaanimail-nedir-nasil-hesap-acilir-nasil-indirilir-h4249.html

Aşkın genc
Aşkın genc - 2 yıl Önce

Yerli ve milli duygularla yaani yi kullanmaya basladim.digerlerini tamamen kaldirdim.cevremdekilere de tavsiyede bulunuyorum.ayni ozellikler arti milli diyorum.ancak duyarli insanlar yaani nin logosunu masonik simgeleri cagristirdigi icin buda ayni sey dediler.bu logo cok kotu bence.

Şakif gül
Şakif gül - 2 yıl Önce

Yaani indirdim bedava internet vermedi

Teknoloji haberleri