Yaani iletişim müşteri hizmetleri

Turkcell' in arama motoru Yaani için web sürüm yayınlandı. Artık bilgisayardan ve tarayıcıdan arama yapabilirsiniz. Yaani destek hattı içinde Turkcell çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yaani iletişim müşteri hizmetleri
banner192

Turkcell' in geliştirdiği Yaani arama motoru için web sürüm yayınlandı. Artık bilgisayardan da yaani' ye ulaşabilirsiniz.Geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Yaani arama motoru kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygulamanın şu an için tahmini 125 milyonu aşan kulllanıcısı var.

Yaani, kullanıcıların ihtiyacı doğrutusunda tasarımlanmış hemen hemen çoğu sorunun yanıtına ulaşabileceğiniz bir sisteme sahip.

Yaani, Turkcell müşterilerinin kullanımlarında yani ilk yüklemelerinde 1 haftalığına 1 GB internet hediye veriliyor. Hediyenin kullanılması için 3G veya LTE / 4.5G' nin bir kereliğine kullanılması gerekiyor. Yani hücresel ağ / mobil verinin kullanılması.

Yaani indirme adresi ve iletişim adresi

facebook müşteri hizmetleri
Yaani iletişim müşteri hizmetleri

Web sürümüne bilgisayardan ve telefon tarayısından Yaani.com.tr' ye girerek inceleyebilirsiniz. Şu ana kadar yaklaşık 4,5 milyon kadar bir indirmeye sahip uygulamanın başarılarının devamını diliyoruz.

Cep telefonda Yaani sistem gereksinimleri Android için Android 4.1 ve üstü. Apple' ın iOS' u içinde iOS 9 ve üstü.

Yaani indirme: Yaani Android için Google Play' dan ve Yaani iPhone için App Store mağazasını kullanabilirsiniz.

Yaani müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için destek@yaani.com veya Turkcell müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

Yaani müşteri hizmetleriYaani destek hattıYaani iletişim

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aşkın genc
Aşkın genc - 3 hafta Önce

Yerli ve milli duygularla yaani yi kullanmaya basladim.digerlerini tamamen kaldirdim.cevremdekilere de tavsiyede bulunuyorum.ayni ozellikler arti milli diyorum.ancak duyarli insanlar yaani nin logosunu masonik simgeleri cagristirdigi icin buda ayni sey dediler.bu logo cok kotu bence.

Şakif gül
Şakif gül - 4 ay Önce

Yaani indirdim bedava internet vermedi