Yaani kullanım kampanyası hediye 1 GB internet

Turkcell' den Yaani uygulamasını kullananlara 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için arama motoru uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterli.

Yaani kullanım kampanyası hediye 1 GB internet
müşteri hizmetleri

Turkcell' in arama motoru Yaani' yi indiren kullanıcılarına hediye devam ediyor. Hediye geçerliliği Aralık 2018' e kadar devam etmekte. Aralık ayının son gününe kadar sürecek bu kampanyadan yararlanmadıysanız elinizi çabuk tutunuz.

Yaani uygulamasını telefonlarına indiren faturalı faturasız tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye. Data hediyesi 1 ay için geçerli.

Yaani indirmek için Android telefonlarda Google Play ve iPhone' lar içinde tabi uyumlu iOS sürümleri içinde App Store kanalıyla indirebilirsiniz.

Hediye internet 2G, 3G ve LTE 4.5G için geçerli. Hızlı internet bitmesin diyenler için 3G bağlantısıyla kullanım yapsın.

Hediye 1 GB internet kullanım şartı

Bu kampanyadaki verilen 1 GB sadece Yaani uygulamasında kullanılmak üzere verilmekte. Yani uygulama dışında kullanımlarda geçerli değil. Ama hediye 1GB kampanya süresince her ay yenilenecektir. Yani bir ayla sınırlı değil.

Turkcell' in diğer kampanyalarına bakmak için resmi sitesini inceleyiniz.  "Lifebox Prag, Paycell Kart 1TL harcamaya 5 MB hediye, Sürpriz Nokta ve Logitech kampanyaları" devam etmekte.

Yaani kullanım kampanyası hediye 1 GB internethediye 1 GB internet

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 01:00
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
عمر
عمر - 2 yıl Önce

السهيل

05392964
05392964 - 2 yıl Önce

3992

nejla gölbaşi
nejla gölbaşi - 2 yıl Önce

1

Teknoloji haberleri