Yandex, en çok aranan Pokemonları açıkladı

banner186

Yandex en çok aranan pokemonlar nelerdir ? Pokemon GO en çok aranan Pokemonlar nelerdir ? Pokemon GO Pikachu, Türkiye'de en çok aranan Pokemonlar yayınlandı ?

Yandex, en çok aranan Pokemonları açıkladı
Savaş Taşcıoğlu 11 Ağustos 2016 Perşembe 15:42

banner192

En çok aranan Pokemonlar yayınlandı, Türkiye'de en çok aranan Pokemonlar, Pokemon GO en çok aranan pokemonlar, iPhone en çok aranan pokemonlar, Android en çok aranan Pokemonlar nelerdir ? 
Arama motoru Yandex'in yapmış olduğu araştırmada, en çok aranan Pokemonlar listesi yayınlandı. Son zamanların en gözde oyunu haline gelene Pokemon GO arama motorlarında da sürekli ilk sıralarda yer alıyor. Bu sebepten dolayı Yandex'te bununla ilgili bir araştırma yaparak en çok aranan Pokemonları yayınladı. 

En çok aranan Pokemonlar?

Yandex, en çok aranan Pokemonları açıkladı

Yandex arama motorunun yapmış olduğu analize göre en çok aranan Pokemonların başında Pikachu, ikinci sırada ise Charizard yer aldı. Dünyada hızla yayılan ve birçok kullanıcıya ulaşan Pokemon GO'nun, ülkemizde de kullanıcı sayısı gittikçe artmaktadır. Bir çok kullanıcının oynadığı bu oyun sayesinden arama motorlarında da bir hayli artış gözlemlendi. Yandex'in yapmış olduğu bu analiz ile Türkiye'de de en çok aranan Pokemonlar listesini yayınlama gereği duydu. 

Yapılan bu analiz sonucunda Türkiye'de en çok aranan Pokemonların sıralaması şu şekilde yayınlandı. İlk sırada Pikachu, ikinci sırada Charizard, üçüncü sırada Dragonite, dördüncü sırada ise Snorlax yer alırken bu sıralama Vaporeon, Golem, Lapras, Magmar, Blastoise, Aerodactyl şeklinde devam etti.  

Türkiye'de en çok aranan Pokemonlar 

* Pikachu
* Charizard
* Dragonite
* Snorlax
* Vaporeon
* Golem
* Lapras
* Magmar
* Blastoise
* Aerodactyl

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×