General Mobile Discovery için Kapsamlı Bir Güncelleme Yayınlandı!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

2013 yılında ülkemizde en iyi çıkışı yapan modellerin başında gelen ve fiyat/performans canavarı olarak nitelendirilen General Mobile Discovery için kapsamlı bir güncelleme yayınlandı. General Mobile resmi Facebook sayfasında telefon için yayınlanan 4. güncellemeye ilişkin detaylar ayrıntılı olarak aktarılıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Halihazırda ülkemizde siyah ve beyaz renk seçenekleri ve 4GB-16GB depolama alternatifleriyle satışta olan General Mobile Discovery kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Tabii bu yoğun ilginin oluşmasında telefonun sahip olduğu teknik özellikler ve fiyatın büyük etkisi var.

Alt bölümde yer alan görselde 36.5MB boyutunda olan güncellemenin getirdiği yeniliklere ilişkin detaylı bir açıklama yapılmış durumda. Dağıtım OTA yolu ile başladı. Telefonun sahip olduğu teknik özelliklere kısa değinecek olursak; Android 4.2.2 Jelly Bean, 4.7-inç boyutunda HD çözünürlüklü IPS ekran, 1.2GHz frekans hızında çalışan Cortex-A7 mimarisine sahip 4 çekirdekli işlemci, 4/16GB depolama seçenekleri, microSD kart desteği, 1GB RAM, 8MP arka ve 2MP ön kamera ve 1.800mAh kapasiteli pil.

1235430_10151991224524501_142123664_n

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak