General Mobile Discovery pil ısınma hatası

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

General Mobile Discovery 2, Discovery Air, Air 2, 4G ve diğer modellerde yaşanan pil ve batarya ısınması sonucu hata uyarısı için çözüm önerisi…

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ülkemizde mobil sektörü gün geçtikçe gelişmektedir. Yeni telefon modelleri yeni markalar daha ucuza daha pahalıya bu sektöre girmektedir. Kimisi gerçekten işi iyi yaparak piyasada yer edinirken kimisi ise daha işin başında iken silinmektediler.

İşte o markalardan biri olan General Mobile markasına ait bir modelde kullanıcıları tarafından yaşanılan bir sorunu bu haberimizde çözmeye çalışacağız. General Mobile Discovery modeli şirketin ülkemizde en çok satan modellerinden biridir. Özellikle yüksek performans düşük fiyat bu satış etkenleri arasında sayabiliriz.

General Mobile Discovery modelinde forum sitelerinde son zamanlarda pil ısındı hatası ile kullanıcıların karşılaştığı şikayetleri yer almaktadır. Bu makalemizde bu sorunu nasıl çözebileceğinizi veya en asgari düzeye nasıl indirebileceğinizi anlatacağız. 

General Mobile Discovery pil ısınma hatası
 

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

General Mobile Discovery pil ısındı hatası

General Mobile Discovery telefon kullanıcıları eğer böyle bir hata alıyorlarsa ilk önce bataryanın takılı olduğu konnektörleri temizleyiniz. Bu şekilde telefonunuzda “pil çok ısındı telefonu kapatıp pili çıkarınız” hatasını en az olarak alabilirsiniz.

Yukarıdaki işlem sorununuzu çözmez ise yapmanız gereken farklı bir önerimiz var General Mobile Discovery telefonunuzu şarj ederken orjinal şarj cihazınızı kullanmanız. 


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 01:52

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir