General Mobile GM5 Plus Android 7.0 indir yükle dene

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma

Android 7.0 güncellemesi General Mobile 4G' den sonra General Mobile GM5 Plus içinde yayınlandı. Android 7.0 indir yükle dene. Android 7.0 özellikleri ve güncelleme detayları.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

General Mobile GM5 Plus Android 7.0 güncelleme nasıl yapılır? Android 7.0 özellikleri neler? General Mobile GM5 Plus Android 7.0 indirmek için ne yapmalıyım? Çoklu Pencere, Acil Durum Bilgileri, Bildirim uyarı ayarları, Ekran Boyutu Ayarlama, Hızlı Cevap ve dahası bu güncellemede…

2016 Yılında en dikkat çeken ve Türkiye’ de en çok satan cep telefonu modellerinden biri olan General Mobile GM5 Plus için Android 7.0 güncellemesi çıktı. GM5 Plus kullanıcıları güncellemeyi yapmadıysanız, cihaz yedeğini alıp Android 7.0 güncellemesini yüklemeye başlayabilirsiniz.

Android 7.0 Nougat güncellemesi General Mobile GM5 Plus neler getirdi?

Google, kısa süre önce yayınladığı Android 7.0 sürümünü General Mobile 4G içinde yayınlamıştı. Şimdide General Mobile GM5 Plus için dağıtıma başladı. Güncelleme Türkiye içinde kapsıyor.

Android 7.0 General Mobile 4G’ den sonra General Mobile GM5 Plus modeline de ulaştı. Güncelleme dün itibaren kullanıcılarına ulaştı.

Android 7.0 güncellemesi şuana kadar tespit edilmiş çok sayıda hatayı gideriyor. Aynı zamanda performans artışında gözle görülür bir etken var. Güncellemeyi kontrol etmek için Ayarlar‘ dan kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

General Mobile GM5 Plus Android 7.0 indir yükle dene

General Mobile GM5 Plus Android 7.0 güncelleme özellikleri

Çoklu Pencere, Acil Durum Bilgileri, Tüm bildirimleri uygulamaya girmeden görüntüleme, Bildirim uyarı ayarları, Ekran Boyutu Ayarlama, Hızlı Cevap, Daha fazla kısayol, Yeni ayarlar menüsü, 109 adet yeni dil eklendi.

General Mobile GM5 Plus Android 7.0 güncelleme nasıl yapılır?

Android 7.0 güncelleme adımları: Ayarlar / Telefon hakkında / Sistem güncellemeleri / Güncellemeleri denetle

General Mobile GM5 Plus ekran boyutu ayarlama nasıl yapılır? Menü / Ayarlar / Ekran / Görüntü boyutu bölümünden yapabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 11:50

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak