Geometry Wars 3: Dimensions Oyunu Google Play Store’da Yayınlandı! [Video İnceleme]

blank

Mobil işletim sistemlerinin en büyük avantajları, uygulama marketlerinde yer alan uygulama ve oyun sayısı ve kalitesidir. iOS ve Android işletim sisteminde yer alan 1,5 milyon uygulama ve oyun arasında öyleleri var ki, diğerlerinden kendini kolayca ayıra biliyor.

teknik destek

İlk olarak iOS için çıkan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan popüler oyun Geometry Wars 3: Dimensions, şimdi Android için Google Play Store‘da yayınlandı.

Muhteşem neon tarzı grafikleri ve oyun içi heyecanı hiç bıraktırmayan oynanış farklılığıyla Geometry Wars 3‘ün kısa süre içerisinde Android kullanıcıları için de en popüler oyunlar arasına girmesi muhtemel.

Oyunu doğrudan telefonunuza yükleme için Geometry Wars 3: Dimensions indir bağlantısına veya Google Play Store‘dan indirmek için tıklayabilir ve ayrıca Andronova’nın YouTube kanalında yayınladığımız oyun içi oynanışın yer aldığı inceleme videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!