Getcontact kaldırma Getcontact numara silme

media 7662

Getcontact programı son günlerde çok sık duyulmakta. Çoğu ülkede kullanılan uygulama telefon numaranızın kayıtlı olduğu kişide adınız nasıl kayıt edilmiş öğrenmenizi sağlıyor. Peki Getcontact telefon numarası nasıl silinir?

teknik destek

Getcontact uygulaması internette ve Facebook, Twitter ve Instagram’ da sık sık yer alan uygulamalardan biri. Yani reklamı çok yapılan bir program. Peki Getcontact nedir?

Getcontact, tanıdığınız kişilerin yani arkadaşların, akrabaların ve ailedekilerin sizi rehberinde hangi adla kaydettiğini gösteren bir uygulama.

Getcontact rehbere kayıtlı kişileri nasıl ögrebiliyor yani nasıl ulaşıyor? Aynı CIA kim arıyor uygulaması gibi uygulamayı yükleyen cihazlardan çekiyor. Yani siz öğrenmek istediğiniz kişiyi öğrendiğinizde aynı zamanda sizin telefondaki rehberi kopyalıyor.

Getcontact yasal mı? Yüklerek onayladığınız sözleşmede bu bilgi yer alıyor. Sizde onay verdiğinizde yasal olarak kullanılıyor. Tabi bu bilgiler ilerde başka yerlere satılmazsa!

Telefon numaram nasıl kayıt edildi merak edenlerin başına ileride dolandırıcının maduru olabilir. Son yıllarda en popüler dolandırıcılık yöntemlerinden biri hediye kazandınız, hayat siğortası, banka borçu ve terör örğütüne üyelik gibi dolandırıcılık yöntemleri…

Getcontact nasıl kullanılır?

Uygulama yüklendikten sonra uygulama ekrandaki arama bölümüne telefon numarasını yazıp sorguluyorsunuz. Eğer uygulamaya kayıtlı ise isim ve numara çıkıyor.

Getcontact numaram kaydedilmiş ben kaydetmedim diyenler içinde siz kaydetmemiş olabilirsiniz. Ama arkadaşınız veya tanıdığınız biri bu programı kullanıyorsa ve sizde onun rehberinde yer alıyorsanız numaranız yer alacaktır.

Getcontact kaldırma ve Getcontact hesap silme

Uygulamadan Ayarlar‘ a giriniz. “About GetContact” dokunun. “Remove Account” dokunun ve onaylayın. Bu işlemden sonra bir bilgisayardan getcontact.com/en/unlist adresine girip telefon numaranızı rehber sorgulamasından kaldırma talebini gönderin. Genelde gün içerisinde telefon numarası sorgulamadan silinecek.

Getcontact numara silme nasıl yapılır?

Getcontact rehberden çıkma nasıl yapılır? Verdiğimiz adreste telefon numaranızı yazıp “unlist” yazısını tıklayın. Ekrana “are you sure to unlist your phone number” yani “telefon numaranızı kaldırdığınızdan emin misiniz” Onaylayıp next butonuna tıklayın. Sonra account verified seçeneğinden continue butonuna tıklayın. Eğer onay almak gerekmiyorsa hesap kaldırma işlemi tamamlanacak. Yoksa telefonunuza bir doğrulama kodu gelecek. Bunu ilgili kutucuğa yazıp onaylamanız yeterli olacak.

Getcontact numaram ne zaman silinir? 24 Saat içerisinde veri tabanından silinir.

Getcontact kaldırma ve Getcontact hesap silme

Getcontact numara silme nasıl yapılır? Getcontact numaram ne zaman silinirGetcontact kaldırma Getcontact numara silme

Getcontact silme Android ve Getcontact iPhone kaldırma işleminden sonra yapılması gereken adımlara bu haberimizde yer verdik. Rehber sorgulaması silme adımları yapıldıktan 24 saat sonra tekrar kontrol edebilirsiniz. Getcontact doğrulama kodu gelmiyor yani numara kaldırma kodu gelmiyor ise farklı bir internet ağından tekrar deneyin. Duruma göre sitenin destek e-posta adresi ile numara kaldırma talebini iletin.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın