“Gıyabında” iPhone 6 İncelemesi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde sizlerle iPhone 6’nın ön camından, bataryasından, arka kapağından, hatta arka kapağın kalıp dökümünden bile bahsetmiştik. Yeni gelen bilgilere göre ise Apple tedarikçilerinden birinin yaptığı iPhone 6 koruma kılıfı ortaya çıktı. Bununla ilgili söylenecek fazla bir şey yoktu fakat haberci bir arkadaşımız iPhone 6 yokken iPhone 6’nın bu kılıfın doğru olduğunu kabul ederek bir inceleme gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

teknik destek

“eğer kapak gerçekse” iPhone 6’da ki en büyük değişiklik tabii ki ekran oalcak ama telefonun açılıp kapanmasına yarayan ve ilk nesilden beri yukarıda olan tuşun Samsung’larda ki gibi telefonun sağına yerleştirildiğini görmekteyiz. Bu değişiklikleri iPhone kullanıcıları nasıl karşılar bilemiyoruz ama telefonun büyümesiyle birlikte açıp kapama tuşunun üstte kullanışlı olmadığını HTC bizlere gayet güzel bir biçimde yaşatmakta. Büyüyen ekrandan dolayı bu tuşun yana baş parmak hizasına alınması ise oldukça kullanışlı olmuş.

iPhone 6 ile bu kılıftan anladığımız diğer bir değişiklik ise telefonun gerçekten ” daha ince” olacağı. Kılıfsız iPhone 5S ile hemen hemen aynı ölçülerde kalınlığa sahip iPhone 6 kılıfı bu bağlamda rakiplerine büyük fark atacak gibi görünmekte. Tüm konnektörlerin ve hoparlörlerin aşağıda konumlandırılmasını ise kullandıkça anlayabileceğimiz bir özellik olduğunu belirtelim. Şimdi gelin iPhonehacks sitesinin hazırlamış olduğu iPhone 6 incelemesini birlikte izleyelim.

eTcsOFJazD0#t=120″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: iphonehacks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!