Gizemli bir LG Telefonu Bechmark Testinde Ortaya Çıktı, Nexus 5 İhtimali Üzerinde Duruluyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

LG’nin F320 kod numarasına sahip gizemli cihazı Snapdragon 800 işlemciyle AnTuTu Bnechmark testinde fark edildi. Testin Güney Kore’de yapıldığı anlaşılırken, telefonun Nexus 5 olma ihtimali üzerinde de duruluyor. Nexus 4’te Google ile iyi bir ortaklık sergileyen ve söz konusu ortaklıktan bir hayli memnun olduğu üst düzey yöneticiler tarafından açıklayan LG’nin bir sonraki Nexus telefonu üretmesine de kesin gözüyle bakılıyor.

Şirket her ne kadar bu iddiaları yalanlıyor olsa da, Güney Kore kaynaklı bazı haberler, Google CEO’su Larry Page’in geçtiğimiz aylarda düzenlediği Güney Kore gezisinde LG ile masaya oturduğunu ve Nexus 5 için gerekli adımların atılmaya başlandığını duyurmuştu.

Gizemli cihaz için Optimus G2 ihtimali üzerinde de durulabilir. Snapdragon 800 işlemcisinden güç alacağı resmi olarak açıklanan telefonun 7 Ağustos’ta New York’da düzenlenecek etkinlik kapsamında görücüye çıkması bekleniyor. Test kriterinde 2.3GHz frekans hızında çalışan telefonun 32.002 puan aldığı görülüyor. Elde edilen puandan hareketle işlemcinin Snapdragon 800 olduğu rahatlıkla anlaşılmaktadır. Aynı işlemciye sahip Galaxy S4 LTE-Advanced modeli benzer testten 31.491 puan elde etmeyi başarmıştı.

Gizemli bir LG Bechmark

Yeni nesil Optimus G’nin geçtiğimiz hafta basın görselleri ortaya çıkmış ve telefonun sınırları zorlayan bir inceliğe sahip olduğu görülmüştü. Telefonda yer alan fiziksel tuşlar standartların aksine telefonun arka bölümünde konumlandırılmıştı.

kaynak: gsminsider

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir