Gizli Akıllı Telefon Blackphone Gizlilik Odaklı Uygulama

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Gizli Akıllı Telefon Blackphone, 2015’te Duyuracağı Gizlilik Odaklı Uygulama Marketi Üzerinde Çalışıyor!

Andronova

Android tabanlı PrivatOS işletim sistemini kullanan, gizliliğe dayalı akıllı telefon olan Blackphone, önümüzdeki yıl satışa çıkacak ve şu günlerde de uygulama marketine odaklanmış durumda.

Gizli Akıllı Telefon Blackphone Gizlilik Odaklı Uygulama

Blackphone, 2015 yılı başlarında yayınlayacağı güncellemede, dünyadaki ilk gizlilik odaklı uygulama marketi olacak Blackphone Uygulama Marketi’ni yayınlayacak. Market, PrivatOS’un kendisi gibi, kullanıcıların gizliliğini korumaya yönelik uygulamaların bulunduğu bir bölüme sahip olacak.

Buna ek olarak gelecek büyük güncellemeyle Blackphone için Silent Spaces (Sessiz Alan) özelliği de gelecek. Bu yeni özellik sayesinde, kullanıcıların uygulamaları, veri ve hasapların gizliliğinin korunması için Blackphone üzerindeki alanları ayırma imkanı sağlıyor.

Genel olarak güzel görünen bu güncelleme, gizliliğe önem veren Blackphone’u çok daha iyi bir cihaz haline getirecek. Uygulama marketi, kullanıcılara uygulamaları indirme ve aynı zamanda güvenliği koruma imkanı sağlayacak ve Silent Spaces, her şeyin özel ve gizli kalmalarını sağlayacak.

blackphonefront

Kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.